Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy olyan kapcsolat, ahol a két fél konkrétan részt sem vesz egymás életében?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat (pár hónapos).

Nincsenek közös programok, nincsenek közös ismerősök, nincs közös alvás, nincs szex.

Kb mint egy távkapcsolat, távolság nélkül. Csak interneten tartják a kapcsolatot, illetve reggelente a buszon találkoznak fél óráig , ahol tudnak csókolózni vagy megölelni egymást, de nyilván az nem nevezhető intimitásnak.


Ha nagyon szerelmesek lennétek a másik félbe, ti hogyan tudnátok ezt elviselni, hogy konkrétan soha semmi ideje nincs rátok még hétvégén sem? De ódákat tud írni arról hogy mennyire szeret titeket.

Felnőtt emberekről van szó amúgy.

Normálisnak nevezhető ez így egyáltalán? Hihető hogy a másik tényleg komolyan gondolja így?


2022. jún. 4. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyet elképzelni, mert az én szeretetnyelvem a minőségi együtt töltött idő. Eleve nem is tudnék beleszeretni. Online írogatni abszolút személytelen.
2022. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt egy online szerelmem akivel napi szinten többször is videocseteltünk és mqrhultunk is folyton és allandoan ment a szerelmes ömlengés is, együtt keltünk ettünk feküdtünk is igy.


Mivel az életeink abszolut különbözőek ezert az tisztasor volt hogy ő nem tudna hozzam én meg hozzá beilleszkedni, ettol függetlenul ő próbalta volna a 30p km tavot leküzdeni hogy találkozzunk.


Nem voltak szexorientált beszelgetéseink soha, néha max egy egy megjegyzés csak érintve a témát. Pl megcsikizne most birkóznánk is hancúroznánk is, meg rakjak lila tincset a hajamba :D, és úgy megcsókolna is.


Valahogy ilyen módon szövődött néha a beszelgetéseinkbe ez az.


1 évig tartott az egész, de lett egy barátom szemelyesen aki letiltatta velem az online szerelmem így el kellett búcsúznom. De azota szakitottunk és felvettük ujra a kapcsolatot, DE már megint van barátom(másik), aki megint letiltatta velem az online szerelmem.

2022. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is nevezhető kapcsolatnak...
2022. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
*Mi milliólat videocseteltünk, nem voltak ilyenek hogy nincs rám ideje.
2022. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy kapcsolat.

Van egy netes barátod, kis extrákkal.

2022. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Az online kapcsolat valami magasabb szintű kötődés. Leküzd mindent az a szerelem.

Ugyanis teljesen olyan érzést nyújt, mintha valóban lenne barátod. Teljes vagy, és boldog vagy, és szerelmes vagy, és este "hozzá" érsz haza, "tőle" jössz el, "bent van" a melohelyeden is, ismeri a szüleidet is, a családod is, utcan is "mellette" vele csevegsz.


Es sokkal tisztább ez a szerelem. Nincs feltekenykedés kontroll, nincs semmi negatív benne csak a tisztaság.


De aztan persze hogy a valodi eletben lesz valodi társad is aki meg is d.g. es aki meg is csal. Es aki el is hagy.

De az online szerelmed akkor is ott lesz. És latja rajtad hogy most bánatos vagy. Es azt ia amikor boldog vagy es jobban ismer téged mint aki teged elhagyott.(ez azert fura de igy van. Az exem észre nem vette az életben ha vmi bajom van vagy akarmi van velem, az online szerelmem meg akinek ki sem mutattam helyből rákérdezett hogy mi lelt engem.)

2022. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat.
2022. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Távolság nélkül ez van? Felnőtt emberek? He?
2022. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek közös programok, nincsenek közös ismerősök, nincs közös alvás, nincs szex"


Ez nem párkapcsolat. Az illető a szerelembe szerelmes és nem beléd, mivel téged nem is ismer, úgy mint egy hús-vér embert. Csak egy illúziót szeret.

Ez a kapcsolat még barátságnak sem nevezhető, mert a barátok legalább közös programokat csinálnak egymással vagy vannak közös ismerőseik, de nálatok még az sincs.

2022. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

A kapcsolatoknak több deffiniciója van

Nem csak az a kaocsolat ami személyes. Gyakorta egy nem személyes erosebb.


Ezt pont tesztelni is akartam az exem mellett hogy vajon az online szerelmem fog mellettem tovabb kitartami vagy az aki az életben van.

Es ha azt nézem hogy az exem 1 év mulva dobott, az onkine szerelmem meg nem, hát az utóbbi kapcsolat erősebb.

Azaz a valos szerelmet képes felülmúlni az online szerelem.

2022. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!