Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki menyire van jòba a pàrja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki menyire van jòba a pàrja csalàdjàval?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a pàrom csalàdja nem kedvel? A pàrom hiàba beszèlt velük nem èrdeklik. De a pàrom ki tart a csalàdja mellet hagyjam el?
2022. jún. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párod hozzáállásán múlik, hogy Te vagy e a párja,vagy pedig a család kiskutyája. Ha veled szemben a pártjukat fogja,hagyd el, fel kell még nőnie egy kapcsolathoz. Ha ez nem így van, szard le őket,nem velük kell együtt lenned.
2022. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóban vagyunk, bár szeretnek mindent jobban tudni és nagyon megmondani, ilyenkor párom 2 szóval helyre teszi őket és befejezik. Mi az oka, hogy nem kedvelnek? Hosszú távon, ha nem áll ki melletted a párod, akkor szenvedni fogsz.
2022. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az oka mert nem hajlandòak el mondani. Pàromnak pedig nagyon fontos a csalàdja akàr milyenek vele. Sokszor azèrt is hibàs vagyok ha megbàntanak vagy tiszteletlenek velem ès èn megsèrtõdök. Pàrom csak azt mondja mindig engedjem el ès ne törõdjek velük. Hiàba beszèlt velük nem èrdekli egyiket sem. A szakitàs küszöbèn àllunk de nem csinàl semit.
2022. jún. 6. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha egyik exem családjával sem volt semmi gond, engem kedvelni szoktak a szülők.


23N

2022. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor azèrt is hibàs vagyok ha megbàntanak vagy tiszteletlenek velem ès èn megsèrtõdök"


Írnál egy konkrét példát? Elég nehéz ezt elképzelni és még az is lehet, hogy te veszed nagyon a szívedre a dolgokat.

2022. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
irtam privàtban
2022. jún. 6. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne konkrét példa, ha megírod. Ennyiből nehéz bármit mondani.
2022. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Apósommal nagyon nem voltunk jóban. Annyira nem, hogy 6 éve vagyok együtt a fiával, és kb fél éve ismerősöm facen. Miután összeházasodtunk és össze költöztünk a saját házunkba rájött hogy nem érdemes haragot tartani.

25n

2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!