Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan reagáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan reagáljak erre? (lásd lenn)

Figyelt kérdés
Ma reggel a barátom "eldicsekedett", hogy ez egyetemen milyen jófej az egyik csoporttársa(lány),meg milyen jó napja volt pénteken, a barátai is elkezdték ezzel húzatni(csajjal kapcsolatban), de ne aggódjak van barátja a lánynak,nem érdekli.Ezen kiakadtam, azt mondja, ha érdekelné a csaj, nem mesélne róla, csak én kellek neki. Szerintetek most mi van? CSak azért nem érdekli a csaj, mert van pasija? Így jó vagyok én is? (féléve vagyunk együtt)
2010. szept. 19. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem lenne baratja a csajnak akkor biztosan cselekedne valamit,de eleg bunko baratod lehet,ne haragudjal.
2010. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy cselekedne, ezért akadtam ki.:(
2010. szept. 19. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia Lilla:D
2010. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

talajjal ki valamit te is,pl hogy tegnap az uton egy helyes sracc megfogta a feneked,elbeszelgettetek es neked nagyon bejott,vagy valami mast,lehet ki fog akadni,de rohogd el magad es kerdezd meg tolle hogy milyen erzes.


elso

2010. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem is vmi ilyesmit kéne csinálnod, mint amit az előző mondott
2010. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még nem sikerült megértened a férfi agy működését. Az egyik legőszintébb és nyíltabb dolog volt tőle, hogy mindezt elmesélte neked. Az más kérdés hogy neked ez szarul esett, és annyi esze nem volt, hogy ezt felfogja. De, majd akkor aggódj amikor ezeket nem meséli el. Most lehet, hogy én leszek a gonosz anoním beszóló, de amit írtam a valóságos férfiúi gondolkodásmódot jól leírja.
2010. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj...

Ne ebből indulj ki.

Mindig van jobb nő, ezt ne felejtsd el.

Veled van és ez a lényeg.

2010. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tetszik neki a csoporttársa

ez furdalja a lelkiismeretét

és csak azért mondta el, hogy ezen könnyítsen, mert még magának sem vallaná be

ilyen helyzet az életben lesz még millió

2010. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez az egész helyzet,meg amit mondott,tisztára,mintha az én pasim tette volna...bár az enyém,még csak el se mondaná nekem,ha ilyen van.sztem hülyeség "féltékennyé" tenned azzal,h kitalálsz vmit,mer ezzel csak folytatod,és ő is még jobban folytatni fogja,bár nem mondom,megérdemelné.sztem hagyd ott a csávódat,ha nem azt mondja kifogásnak,hogy mer téged szeret és te vagy neki,hanem azt,h a lánynak van pasija!de ez csak egy tipp
2010. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem tök jó, hogy elmondta, őszinte! nem kell kiakadni, tipikus férfi viselkedés! Attól még, hogy a barátod, nem vak! És Te sem vagy az, Neked is bejönnek emberek, de nem mondod el neki, mert vagy annyira tapintatos! Nem belezúgott, csak tetszik neki, de nem érdekli, semmi pénzért nem cserélne le! Mert Téged szeret! Azért mondta, hogy barátja van, mert ezzel akart megnyugtatni, hogy még ha Te nem is bízol meg benne(a barátodban), akkor is ott van az a biztosíték, hogy a csajnak van barátja! Érted! (mindez természetesen nem tuti, csak a leírás alapján nekem ez jött le)
2010. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!