Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte le kövérezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte le kövérezett! Most erre hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Tegnap veszekedtünk,(lényegtelen hogy min)és nem tudom dühében vagy komolyan mondta-e "talán fogynod kéne egy két kilót".Ez úgy szíven ütött hogy nem reagáltam semmit csak sírva otthagytam.Aztán ő utána elment a haverjaival sörözni én pedig otthon ültem egyedül lese szart.Mikor haza ért tök részegen befeküdt mellém aludni.Azóta szinte semmit nem beszéltünk egymással.Nem kért bocsánatot semmit nem tett.Most én tegyem meg az első lépést felé mikor engem sétrett meg vagy mit csináljak?Ja hozzá teszem szerintem egy 59 kilós lány nem hiszem hogy olyan dagadt lenne.
2011. máj. 6. 20:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a súlyukért aggódó önbizalomhiányos nőket:D
2011. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Biztos sokat idegeskedtél az alakod miatt, és azért mondta ezt mert dühében meg akart bántani, és tudta, hogy ezzel meg fog tudni. Felejtsd el, nem olyan nagy sértés ez. Dühében sokmindent mond az ember, amit nem akar. Gondolom azért nem szól hozzád, mert biztos te is mondtál neki olyan dolgokat, ami sértő volt. Beszéljétek meg. Mivel keveset tudunk rólatok meg a vitátokról, úgyse tudunk segíteni. Ezt csak ketten tudjátok megoldani. 21L
2011. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen szakítással reagálnék. Mit képzel, hogy csak úgy í sárba tiporhat és még bocsánatot se kér? Akármennyire is fáj, ne kezdeményezz, vagy ő, vagy szakíts.
2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szivem! Fogyjál le egy-két kilót!!
2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
3. vagyok. Én nem a megjegyzésért szakítanék, hanem azért mert utána elment a sörözni a haverjaival és téged le se sz*rt, ráadásul utána részegen ment haza és befeküdt melléd egy szó nélkül. Hát mit képzel?
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
ha valaki ledagatozzna engem az repülne...kérdés neki tökéltes teste van??? nem hiszem ..senkit nem jogosít fel hogy kritizálja a másikat kivétel ha ő nem tökéletes...én megvárnám hogy ő kérjen bocsánatot a helyedben...
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
utolsó: ezaz szítsd a haragot az emberek közt!!! (irónia)
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szimpatikus a barátod. Te nem.
2011. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit problémázol.Szüleimnél is az volt,hogy apukám az 56kg-os anyukámat ismerkedésük idején,meg mikor jártak,lekövérezte.TÖbb,mint 25 éve házasok. Senki nem értette,hogy miért kell kövérnek nevezni....
2011. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 szamóca. ***** válasza:

hát. én elsőkörben belenéznék a tükörbe pucéran, aztán eldönteném hogy tökéletes-e az alakom. 99,9% hoyg arra jutnék: nem, mert nem véletlen mondta nyilván. aztán elkezdenék mozogni valamit.


nem kell túlkombinálni a doglokat, a pasik legtöbbször nem olyan módon vitáznak mint a nők - külön trükkökkel. ha egy pasi azt mondja kövér vagy, az általában úgy is van.

2011. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!