Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette a szülinapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a szülinapom (Most erre hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom a barátom meg ül a kanapén és tvzik.Fel se köszöntött nem mondott semmit.Szerintetek várjak még? Hogy dörgöljem az orra alá hogy észrevegye magát?
2011. jún. 30. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben várnék holnapig. Majd másnap kezd el mesélni neki, hogy a barátnőidtől, szüleidtől milyen jó dolgokat kaptál a születésnapodra. Aztán a reakciója után reagálnék én is..vagy rosszul..vagy jobban.

De bántana, az tuti.

2011. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
várd meg a holnapot lehet estére tartogat vmit de ha tényleg elfelejtette akkor harapd le a fejét
2011. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, mai napot még várd meg hátha.. ha nem akkor ahogy előttem írták.
2011. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj holnapig.

Előfordulhat még, hogy felköszönt. Ismertem már olyat ahol a nő kifakadt, hogy nem lett felköszöntve, aztán kiderült, hogy a pasi romantikus vacsorát meg eljegyzést szervezett.

Lehet, hogy valóban elfelejtette, de biztosabb ha megvárod a holnapot.

2011. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ma van:D
2011. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot.

Nekem tegnap volt :)

2011. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot, te lány! :)

Ha ez vigasztal valamit, én karácsonyra nem kaptam semmit a barátomtól, ezzel a kifogással: "nem tudtam neked mit kitalálni"

2011. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Boldogat!

Én holnap odaszólék félválról, hogy "de jó, a volt osztálytársam is felköszöntött, pedig milyen rég beszéltünk". Vagy valami hasonlót.

2011. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Én biztos voltam benne, hogy az enyém el fogja felejteni, úgyhogy napokkal azelőtt szóltam neki, hogy ugye tudja, hogy szülinapom van. Abban is biztos voltam, hogy lövése sincs, mit szeretnék, szóval linken ott hagytam az orra előtt a kívánságom.

De ez én vagyok, én nem ragaszkodom a meglepetésekhez.

20L

2011. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, majd akkor fog esetleg ma felköszönteni, ha belép fészbukra vagy májvipre és látja, hogy szülinapod van. /fészbukra azt mondja a hibajavítás, hogy fűrészbak :);májvip meg preimere/
2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!