Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajszálat találtam a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajszálat találtam a párom ruhái között,mit kéne gondoljak?

Figyelt kérdés

Tehát a minap jártam a fiókjában ahol az alsói vannak és kaptam egy számomra idege női hajszálat.

Ő az édesanyjával lakik,de neki nem olyan a haja se az enyémmel nem passzol.

Azt mondta fogalma sincs hogy kerülhetett az oda.

Nekem meg végképp fogalmam sincs most mit kéne higyek!?

Valahonna csak van az a női hajszál. Valahonnan összeszedte de tagadja...



2022. jún. 7. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de nem szeretem az ilyet... egy hajszálat akárhol össze lehet szedni. Munkában, tömegközlekedésen, bárhol, ahol emberek járnak.


Akkor dobd majd ki, ha a lakás több pontján lesz ugyanaz az idegen hajszál.

2022. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Te a tiszta gatyái közé akadt random hajszálból tényleg azt a következtetést vonod le, hogy megcsal...?

Utána szerinted ki is mossa a csaj, vagy mi?

Szerintem döntsd el, hogy bízol ebben a pasiban vagy nem. És ne "járkálj" az alsógatyás fiókjába.

2022. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem találsz semmit akkor meg ki az a kopasz ribi mi?
2022. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze,DE miért nem a ruhásszekrényben van a hajszál vagy olyan ruhadarabon amivel összeszedte...de ahogy a felső gúnyosan írta,a tiszta alsók között...oda hogy a fenébe került be?
2022. jún. 7. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy női hajszál?
2022. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni. Elvitted a laborba megnézetni, hogy női-e vagy férfi hajszál?
2022. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gúnyolodjatok tovább :)
2022. jún. 7. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tiszta alsókhoz úgy keveredett, hogy együtt lett mosva más ruhadarabokkal. Tehát még az is lehet, hogy te szedted össze a hajszálat, és te raktad be a mosásba egy szoknyáddal pl.
2022. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül élek, és utoljára 9 éve voltam nővel, 3 éve volt utoljára randim, és én is találok random hajszálakat a ruhámon. Pedig tudom, hogy nem csalom meg magamat...


Rákerül az emberre az utcán, a munkahelyen, a boltban, közlekedés során ráfújja a szél, akármi. Nem olyan ritka dolog az.

2022. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Te erdélyi vagy?
2022. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!