Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert találok állandóan szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert találok állandóan szőke hajszalat a páromon?

Figyelt kérdés

Barna hajam van, a páromon szinte minden nap találok szoke hajszalakat.

Általában a puloveren.

Rákérdeztem már, de azt mondja nem érti, hogy kerulhet rá.

Szerintetek?


2017. febr. 18. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vészmadár lenni, de magától nem mászik oda az a haj, főleg nem minden nap.

Ha keresed őket, az azt jelenti, nem bízol meg benne teljesen. Adott már rá okot?

A kérdésed alapján nem hiszel neki.

2017. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki keres az talál!

A választ pedig nélkülünk is tudod.

2017. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szinte miden nap sotet puloverben van, nem lehet nem eszrevenni.
2017. febr. 18. 10:24
 4/19 anonim ***** válasza:
A munkahelyén valaki vedlik és a konyhában járkálva összeszedi.
2017. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akár munkatársnőé is.

Velem balhézott egy munkatársam menyasszonya, mert mindig megtalálta a vörös hajamat a kocsiban.

Kivitt a munkatársam télen, hogy ne a jeges-csúszós járdán sprinteljek az utolsó vonatra.

Végül inkább nem bontottam ki a hajam.

Ez önmagában kevés bizonyíték.

Üzenetek, kimaradás, megváltozott szokások?

2017. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magamon is minden nap találok idegen hajszálakat. Buszon, munkahelyen, ha közös fogasra akasztjuk a kabátot, az edzőteremben, ahova járok, ott aztán hömpölyögnek a hosszú szálak mindenhol.


Mondjuk nálunk én vagyok a nő, de ilyen logikával azt hiszem, fölösleges túlgondolni a dolgot.

2017. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is találok magamon fura hajszálakat, amikről tippem sincs, hogy kerültek rám. Párom ruháin meg rendszeresen vannak extrahosszú barna hajszálak (nem az enyémek, mert nekem vállig érő hajam van). Bár ez nála nem volt túl nagy rejtély, bátyja nőjének hosszú haja van, és mivel együtt élnek, bármikor, akár mosáskor is rákerülhet. Mikor először megláttam, picit ferde szemmel néztem rá, se nem sokra rá, az én ruháim is tele voltak vele.

Egy hajszál önmagában nem jelent semmit. Lehet munkatársé, haveré, rokoné. Ha a viselkedése megváltozik, nem elérhető bizonyos időszakokban, amikor ez nem indokolt, az már lehet probléma.

2017. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én páromon is szokott lenni. A mellette ülő kollegája szőke, hosszú hajú férfi :D
2017. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem jár el csak focizni a haverokkal esténként.

Raktárba dolgozik 1 novel aki barna haju tehát onnan se mehet rá, és autoval megy mindenhova nem buszozik.

Nem lenne gáz ha nem rendszeresen találnék rajta.

Nem cseszegetem erte de rákérdeztem már persze a válasz nem tudom,

2017. febr. 18. 11:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen szinü haja van a párodnak???? Ezt még nem irtad meg!
2017. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!