Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen az a nő aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen az a nő aki csak ARRA lenne jó, és milyen az akivel komoly kapcsolatot tu dnátok kezdeni? Linkelnétek képeket?

Figyelt kérdés

Itt most külső benyomásra gondolok.

Előre is köszönöm!


2010. szept. 19. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
én viselkedés alapján döntök
2010. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kamuuu ***** válasza:
Külsőre ezt nem lehet meg mondani mert lehet hogy ribanc a külsője és aranyos jó fej kedves meg minden és lehet hogy az meg ribanc akiről nem is gondolnád :) szóval igen ahogy az első mondta viselkedés alapján kell dönteni.
2010. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó,de én most itt az első benyomásra gondolok,ami a külső.Ki az aki ha elmegy mellettetek pl az utcán arra gondoltok hogy fúú, milyen jó lenne meg...És ki az akire érett nő ként tekintetek és belekezdenétek vele egy komoly kapcsolatba? (Másik példa ha képen látjátok meg).
2010. szept. 19. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
semennyit nem számít a külső.
2010. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kamuuu ***** válasza:
Külsőre ha elmegy mellettem 1 Jessica Alba akkor őt húú de megb*sznám de komoly kapcsolatot csak megismerés után tudom eldönteni azt azért gondolom meg érted.
2010. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden nő jó "arra", akikkel komoly kapcsolatot el tudnék képzelni azoknál is végigfut az agyamaon, hogy megdugnám.


Külső alapján elég nehéz megítélni, hogy alkalmas-e komoly kapcsolatra. Azt általában könnyebb meghatározni, hogy nem alkalmas, példádul amikor hallom beszélgetni és kiderül, hogy nagyon üres fejű.

21F

2010. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy tuti... tartósabb kapcsolatra NEM A KÜLSŐ alapján keresnek a legtöbben párt. tehát nem releváns linket mutatni... az első benyomás sem CSAK a külsőről szól. Hiszen, amikor kimondja a nevét, akkor van az illetőnek hangja, az sem mindegy, hogy miként mutatkozik be (intelligencia, illem, stb), hogy milyen a kézfogása, milyen az illata, stb.
2010. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

általában szőkéknél mennek csak "arra"

és barnákba lesznek szerelmesek

általában!nem mindig

2010. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!