Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek lennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek ha a párotok túl sokat beszél nőkről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kapcsolatba mindent meg kell beszélni, de szerintem ő át esik a ló túl oldalára.

Nem akarom tudni milyen nőkkel kavart előttem, hogy kivel jött volna össze ha én nem vagyok.

A boltos nő a kamasz kori nagy szerelme, de még mindig jó milf, sokszor vesz is neki egy csokit.

Meg mutatja kik írnak rá, kik jelölik be, melyik exe akarja vele újra kezdeni.

Ha meglátunk egy jó nőt az utcán nem csak hogy ki esik a szeme, hanem még meg is jegyzi hogy de jó segge vagy, vegyél már te is ilyen nacit, vagy csináltasd meg így a hajad.

Szerintem ez már inkább bunkóság mint normális őszinteség,de nem akarom túl reagálni, még csak fél éve vagyunk együtt.

27/N

33/F


2022. jún. 9. 05:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%

Abban a világban ahol sakk-irát is megcsalják téged is megfognak...


És látatlanban biztos vagyok benne , hogy a közelében nem vagy sakk-irának...

2022. jún. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Jó nagy tirpák palit választottál, gratulálok.

Vicc nélkül, nem tisztel, tehát nem szeret. Hagyd el, mert most meg csak mondogatja, de hogy később valakit nyársra fog kapni, abban biztos lehetsz!


23N

2022. jún. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Fel év után baromira nem normális, hogy így viselkedik.

Gondolom nem ez az első, hogy ilyen csavoval vagy.

Mindenképp gondolkozz el azon, hogy nem sorozatosan ilyen alakokkal voltal e együtt.

Fel év után rolad kene aradoznia. De ez a vislekedes, amit csinál, hogy téged megaláz, sehany év után nem normális.

2022. jún. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
27 évesen lehetne már annyi realitásérzéked, hogy tudd, ez egy tirpák paraszt. Neked erre van szükséged?
2022. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Jó nagy suttyó a párod 😃 és fél éve vagytok még csak együtt, de már nem érdekled.


Normális esetben ez még a szerelem időszaka lenne, amikor az ember sülve-főve együtt akar lenni a másikkal. Észre sem venne más embert rajtad kívül, normál esetben.


Ez akkora szakító ok, hogy még a holdról is látszik... de a gyakoriról biztosan.

2022. jún. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Magát akarná futtatni mintha jo pasi lenne akinek lehetnének női. Jó hülye.
2022. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy példa arra, hogy egy nő olyan pasival van együtt, aki nem tiszteli. Meglepő lesz amit mondani fogok, de szerintem ez így van ez jól. Neked tudat alatt vonzó ez a tulajdonság benne, mert így olyan elérhetetlennek, kihívásnak tartod ezt a férfit. Valahol persze zavar, de erősebb a vonzalom, amit érzel. Annak idején az exbarátnőm vallotta be, hogy azért kellett neki az előttem lévő pasija, mert úgy érzete, hogy sohasem az övé teljesen. Itt is ez van. 27 évesen simán találhatnál mást, nem véletlenül, fél éve vele vagy.


Egyébként abban is biztos vagyok, hogy nem vagy a srác esete. Ha ennyi nő tetszik neki, az talán elég erős jelzés arra, nem te vagy álmai nője. A kérdés inkább az, hogy miért van veled.

2022. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

7.


Ez mind érzelmi éretlenségre utal. Akinek folyamatosan az exein meg más nőkön/férfiakon kell kattogni, annak kevés az önbecsülése, ráadásul a párját sem tiszteli. Márpedig a tisztelet egy kapcsolat alapja kell, hogy legyen.

2022. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

"Ismét egy példa arra, hogy egy nő olyan pasival van együtt, aki nem tiszteli"


A férfiak többsége nem tiszteli a nőket.

2022. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az önértékelésed és az önbecsülésed valahol a béka segge alatt lehet. Komolyan kérdés még, hogy te reagálod-e túl vagy hogy egy szerető, téged egyáltalán tisztelő, becsülő emberről van-e szó? Én soha nem csinálnék ezek egyikének még csak töredékét se a párommal. A pasid egy bunkó paraszt, de az is szánnivaló, hogy te ezt elviseled.
2022. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!