Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti féltékenyek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti féltékenyek lennétek, ha a párotok jóban lenne az exével?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk az exemmel, 16-18 éves korunkig jártunk. Nagyon szerelmes voltam, már betegesen ragaszkodtam a sráchoz. Szakítottunk, mert én úgy éreztem nem foglalkozik velem eleget, ő meg azt érezte nem hagyok neki teret.

Tavaly elkezdtünk dumálni, találkoztunk is, de semmi több. Nem érzek iránta semmit.

Mégis elmondtam a páromnak, hogy ő az exem. Nyilván nem esett jól neki a dolog, nekem se esne jól.


2021. júl. 1. 12:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy nem nyomul, nincsenek félreérthető megjegyzései sem.
2021. júl. 1. 12:24
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
igazából zavarna de nyilván nem tilthatom meg hogy kivel mikor találkozik
2021. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
engem nem. úgy meg főleg nem, hogy csak valami "rég volt, igaz se volt" komolytalan tinikapcsolat volt köztetek.
2021. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavarna alapvetően, én is jóban vagyok az exemmel.
2021. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem kifejezetten iritál!
2021. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Nincs barátság fiú és lány között. Az egyik fél mindig többet akar. Ne legyél naiv. Én nagyon helyteleníteném, ha a párom az exével találkozgatna.
2021. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, ez "az egyik fél mindig többet akar" szöveg annyira baromság. Nekem mindig is fiú/férfi barátaim voltak, egyszerűen velük jobban kijövök,mint a nőkkel. Van két, számomra nagyon kedves barátom, egyikre sem tudnék férfiként tekinteni és biztos vagyok benne, hogy ők sem nőként tekintenek rám, kb., mintha tesók lennénk. Te meg ne nyilatkozz olyasmiről, amit nem éltél még meg.
2021. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

"biztos vagyok benne, hogy ők sem nőként tekintenek rám"


ne legyél benne ennyire biztos...

2021. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Imádom, mikor vadidegenek jobban akarják tudni. :D

(Nem én írtam a 8-ast, de tökéletesen egyetértek vele.)

2021. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!