Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év együttélés, (nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserko37 kérdése:

15 év együttélés, (nárcisztikus nővel)majd a szerelem és a szívem átsegít a bajokon?!érettségi majd diploma, lakás.tudom mi miért, de egyszerűen fel éve nem tudom feldolgozni a hiányát… és a lányunk is az ami ő. Féltem az élet saját magamtól!!!

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ma este én is inni fogok.
2022. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tessék? Picit gondold át, és olvasd újra, amit írtál! Amennyiben nem megy, akkor 1-eshez csatlakoznék.

Ha fél éve nincs veled, akkor már semmi nem segít a bajokon. Hogy kerül a képbe a gyerek, milyen értelemben az, ami ő?

2022. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha pénz kell vagy érdek… akkor létezem. Kérlek ha nem tudsz tanácsot adni, hogy a szaros életemnek mit kezdjek akkor inkább ne. Van elég gondom így is. Megertesedet köszönöm!
2022. jún. 11. 22:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked YouTube-on a Nárcisz Coach csatornát. Sajnos ha van közös gyerek, akkor a kapcsolat teljes megszakítása nem megoldható, de el kell hidegülnöd tőle.
2022. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szívesen adnánk tanácsot, ha értelmes kérdést tennél fel! Olvasd magad vissza.

Semmi sem derült ki, probléma van, vagy válás után vagy!? Az életedet te alakítod, ha csak pénz/érdek miatt keres az exed, akkor ne add meg neki. Fókuszálj a gyerekre, és csinálj vele minél sűrűbben programokat. Fizetni a gyerektartást kell, amennyiben azt a bíróság megállapította, amennyiben még ott nem tartotok, akkor állapodjatok meg egy ésszerű összegben, ez a nettó fizetésed 20-30%-a, nem neked kell mindenüket fizetni. Ezen felül ha valami kell, akkor azt majd megveszed.

2022. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4es . Megnézem!

5 válasz adó… egy atomerőmű fele szív vezérel… remelem a banatom és az irónia szele remelem.. tényleg nagyon szeretem és bármit.. de mit meg? A szívem nem kell. Több értékem lassan nem lesz….

2022. jún. 11. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a szíved nem kell, akkor vége van, lesz más, és sokkal jobb.

Minden szereted a gyereknek add, és lépj túl rajta.

2022. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem érted kérdező, hogy konkrétan nem lehet megérteni, amit írsz?
2022. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7/7

Nehéz lesz. Aki ismer és ker én bármit. Ha módomban áll. Nem tudok határokat szabni! Köszönöm a z intelligens választ… ezzel kerdessel vagyok bajban igazán. Ha már az anyja iránt érzett szerelmem…. Lehet egy ostoba hiszékeny balek vagyok. De nem fogok semmiért már változni! Remelem egyszer valaki értékként fog nézni rám. Bár nem vágyom rá, miután meg lett daralva a szívem… bízni?! Remélni? Fogadni úgy, hogy a taszitasssal ne bantsak… számomra amíg elek egy örök paradoxon marad. Le sem zárta! Inkább a hatóságokat uszított a rám, mert ő is abban a körben mozog. Legalább ha tudnám mit tettem, vagy mi volt a hiba… lebegne a semmiben és bízni… nehéz! Eddig erős voltam… de már nem tudom meddig! Nekem ők lennének az élet muvem… fejlővés :(

2022. jún. 11. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hatóságot uszított rád?

Bármilyen körben mozog, ha jogalapja nincs, akkor nem ér vele semmit.

Nem feladni kell, hanem harcolni, a jövőért, és a gyerekért, aki boldogan nő fel 2 szintén boldog szülővel.

2022. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!