Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenből rossz dolgot követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenből rossz dolgot következtetek, miért és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Párommal már több éve együtt vagyunk. Az első években nem voltam ilyen, sokkal lazábban kezeltem mindent, valahogy biztos voltam abban hogy ő imád és ennyi, nem jutott eszembe olyasmi hogy esetleg észre vehet másokat vagy úgy néz rajuk, vagy hogy jobbnak látna valaki mást mint engem.

Egy ideje viszont mindent rossz néven veszek és negativ következtetést vonok le belőle.

Írok pár esetet pl: megjegyzi hogy ha egy kamiont vagy nagy motort nő vezet”láttad azt nő vezette” és engem instant elkap egy rossz érzés hogy most miért néz fel annyira rá csak mert nő, miért jegyzi meg őket. Miért nem jegyez meg férfiakat is akik pl jól főznek?

Vagy ha Facebookon észre veszem hogy lajkolt a női ismerőseinek is akkor szintén arra gondolok, hogy bejönnek neki tuti azért lajkolta, elkezdem elemezni a képeket hogy azon konkrétan mi tetszhetett benne. Ezt persze fel is hoztam neki, mert meg akartam érteni és azt mondta, hogy ő erre használta a fb-t már nem is emlékszik mire nyomta.

Próbáltam magamban lerendezni ezeket a dolgokat és kezelni az érzéseim, néha elmúlnak de egy kicsike kis dolog és rögtön eszembe jut az a rossz gondolat, hogy mi van ha tényleg annyira érdeklik a nők, nekem csak megjàtsza magát, jobbnak lát mást és én nem vagyok számára annyira jó.

Pl ma egy eseményen láttunk egy vékony rendőr nőt, nem nézte sokáig csak kb míg elment mellettünk. Akkor is vegig futott az agyamon, hogy most nézi mert imponál neki . Majd annyit mondott hogy az ilyenek hogy bánnak el egy erős bűnözővel?

Tehát simán lehet hogy csak amiatt nezte mert ezen csodálkozott hogy vékony kis testalkattal mit tud csinalni egy két méteres rosszfiúval, de én rögtön másképp elemeztem.

Nem érzem magam szeretve ha masnak ad figyelmet .

Bennem és a múltamban keressem a hibát emiatt ( elég nehéz gyerekkorom volt anyámmal, apám korán meghalt) vagy ezek alapján lehet jogosan gondolok ilyesmiket ?


2022. jún. 11. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Más problémánk nem igazán volt , próbálja mindig kimutatni hogy szeret, megkért és az eljegyzest tervezzük. Viszont mintha ez mind nem lenne elég megerősítés számomra és nagyobbnak látnám ezeket a negativ dolgokat ezeknél .
2022. jún. 11. 23:04
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az utolsó ismétlés miatt .
2022. jún. 11. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus

Ez már nem normális...

2022. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!