Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a srác sokáig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác sokáig nem volt nővel (és csak egyel), akkor levonható az a következtetés, hogy rossz az ágyban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A feltételezések sokszor alaptalanok.
2017. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sőt, ha időnként nem csal meg, akkor is gyanakodj, lehet csak nem veszed észre!
2017. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőm előtt 2 lánnyal voltam. Nem mondanám magam csúnyának egyszerűen nem a stílusom a skalpok gyűjtése. De a lényeg, hogy maximálisan ki tudom a mostanit elégíteni, őszinte velem, de egyetlen panasza sem volt eddig. És ezt a másik kettőről is el lehetett mondani. Ja és előtte 1 évig én sem voltam nővel.
2017. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, ha jót akarsz magadnak ne is kezdj olyan pasival aki nemvolt legalább 100 nővel!


Nem, ennek semmi köze egymáshoz, az egyik legjobb szexuális élményem szűz fiúval volt, messze lekörözött néhány tapasztaltat.

2017. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszabb ***** válasza:
37%
Levonható az agyhalott nők szerint, sőt, szerintük még az is levonható, ha egy hapsi 25 éves korára nem ment át a fél városon, az automatikusan a loser kategóriába sorolódik.
2017. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eddig egy barátnőm volt.Az is jó pár ébe akkor nagyon béna voltam.Most már azt se tudom mit kell csinállni egy nővel.
2017. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Maximum tapasztalatlan, de még ez sem feltétlenül. Jó partnerrel hamar ráérez az ember, nem kell 10+ partner hozzá.

Párom nem volt sok nővel előttem, és a korábbi és köztem is évek teltek el. Hát nem mondom, hogy elsőre remekelt, de hamar ráérzett a dologra, és némi gyakorlás után már nem volt okom panaszra. Abszolút baromság leírni valakit ilyesmi miatt.

2017. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem. A volt páromnak is előttem egy kapcsolata volt csak, az is 2-3 évvel korábban. Zárkózott és relatíve elfoglalt srác volt, elkerülték a nőügyek. De azzal a lánnyal mindent kitapasztaltak szinte, és ez is olyan, mint a biciklizés: nem lehet elfelejteni. Persze, új nő, új igények, de nem lesz már esetlen. Nekünk is kellett idő összecsiszolódni, de éreztem a rutint rajta, ahogy hozzámér, ahogy bánik velem, stb. az első perctől. És elsőre is jó volt vele. Közel sem olyan jó, mint sokadszorra, de jó volt az ágyban és megadta, amire szükségem volt ahhoz, hogy élvezzem.


Nem a mennyiségen fog ez múlni, hanem a visszajelzéseken. HA jó párt fogsz ki, aki beszél veled erről, jó leszel, 10 évvel később is. De sok olyanról hallok, aki prostihoz járogat, meg volt neki huszonharminc egyéjszakása egy év alatt, és egyszerűen szar az ágyban, mert senki sem mondta meg neki, hogy hogy lehetne jobb, vagy mire figyeljen, a csaj vagy nyögött, ha kell, ha nem, vagy vállat vont a dolgon, aztán egy estére tökmindegy végülis (meg talán ő is csak a saját kielégülésére figyelt, nem arra, hogy a másik mit gondol a teljesítményéről), aztán olyan maradt, mint volt. Azért egy kapcsolatban zavarja a másik felet, ha a párja nem élvez el, vagy nem vágyik egy idő után a szexre, ha nem is jelzi konkrétan felé, hogy mit szeretne és mit nem. Aki csak alkalmi szrságokba bonyolódik, meg hivatásosokkal tolja, vagy tiszavirágélető kapcsolatai voltak (ahol ez is a szakításhoz vezető utat kövezte csak ki), az ugyanolyan szar lehet az ágyban, mint egy szűz.

2017. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!