Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tévképzeteitek voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tévképzeteitek voltak a másik nemmel kapcsolatban, és hogyan sikerült tisztázni a dolgot?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 03:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
5%

A nok a jolelku, felelossegteljes, intelligens, huseges ferfiakat szeretik. Ez volt a tevkepzet. Ugy sikerult tisztazni, hogy kiderult, amikor a nok arrol ertekeznek, hogy milyen ferfiakert vannak oda, akkor a 20% legjobban kinezo ferfiakra gondolnak, es hogy azok kozul milyen tulajdonsagok szerint valogatnanak.



38F incel

2022. jún. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyi, hogy 25 évesen nem kell attól tartanom elhagynak egy másikért!
2022. jún. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Gyakorlatilag minden is :D

Kamaszként testképzavarral küzdöttem és emiatt azt hittem, hogy a férfiak egytől egyig vékony, darázsderekú, nagy mellű és nagy seggű (értem ezalatt, hogy olyan torz testet mint pl. a Kardashianoké) nőket kedvelik. Feltöltött ajkakkal, hosszú-hosszú lábakkal, babapuncival (ez nagyon nagyon sokáig volt a vesszőparipám), és ilyenek. Számtalan dolgot tudnék itt felsorolni aminek kiváltó oka nyilván a social média.

Tipikusan annyira benne voltam ebbe az állapotba, hogy észre se vettem ha átlagos lányoknak volt párja az utcán. Érdekes amúgy, most ez a jelenség ineleknél figyelhető meg, akik "chad"ekre fogják a sikertelenségüket. Talán ez szomorúbb, mint az esetem, hisz én gyerek voltam kvázi, manipulált, átmosott aggyal, de ők meg felnőttként mondanak ilyen hülyeségeket. Na mindegy, kicsit eltértem a tárgytól :D


Ugyanígy bennem volt egy csomó olyan is, hogy a férfiak csak azokat a nőket fogják megtartani akik mindent is megtesznek nekik az ágyba, meg kb. rabszolgák a lakásba. Szerintem tudjátok mire akarok célozni, tipikus kisfaluba nőttem fel ahol az asszony neve kuss és ezt egyszerre vívódtam azzal, hogy ez nem így kéne legyen és azzal, hogy de mivan ha ez mégis igaz.


A kizökkenést az első párom okozta (már 4 éve együttvagyunk), aki szembesített vele, hogy nem minden férfi ugyanolyan. Megmutatta, hogy egy férfi is kiveszi a részét a házimunkába, elmondta, hogy neki nem jönnek be bizonyos lányok, stb.

2022. jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%

Hát van pár. De egyik se múlt el.


Pl a nők csak a gazdagokat szeretik.

Vagy hogy a nők nem szeretnek szexelni.

A férfi nem lehet gyenge, csak a nő.

2022. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Talán 15 éves koromig azt hittem a pasik is szerelemből szexelnek.

Nem értettem pl miért nem fogja meg a kezem az utcán, meg stb.


Kb 17-18 éves koromig nem volt orgazmusom es nem tudtam miért akarják és miért kell csinálni, csak azt, hogy különben barátom sem lesz, ez alapfeltétele egy kapcsolatnak.


Nem értettem (21 évesen első komoly barátom 4 év)miért csal meg, miért nem hagy el akkor?


Aztán a követekzőnél: miért nem szeretnek ha én tiszta szívvel beleadok apait anyait, miért kell más nő?(3 év volt)


Nem volt ezeken mit tisztázni szerintem. Ilyenek.

2022. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
*nem tudtam miért akarják a szexet es az mire jo
2022. jún. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

#1, #4 ti minek írtok ide, mikor közötök nem volt nőhöz soha?

Ide olyan írjon és arról, aki és amihez érdemben hozzá tud szólni. Akik átzökkentek a tévkepzetekből a valóságba, nem akik benne ragadtak felnőttként. 😀

Nekem az volt a tévképzetem, hogy nem vagyok szerethető, vállalható, meg úgy egyáltalán a férfiaknak miért van szükségük nőre a szexen meg a háztartási rabszolgaságon kívül.

Lassan 3 éve kerültek a helyükre ezek a fejemben valaki miatt. Együtt vagyunk azóta is. Pl semmit nem kell tennem, mivel önmagamért is szerethető vagyok, nem feltételekkel, illetve hogy nem várná el tőlem a gondoskodást, de ha önszántamból megteszem, akkor nagyon hálás és visszakapom ezerszeresen.

2022. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%

Hát volt pár. :)

Fiatalon azt hittem, hogy az INTELLIGENS lányok az eredeti, jó humorú, jószívű fiúkat szeretik. -kiderült, hogy nagyon sokuknak a kopasz, nagydarab, agilis férfi jön be. Még ha bugris is.


Nem számít a pénz, vagyon. - Számít...


Minden szerelmes lány odáig van a párjáért. Érzékien szexelnek, napi szinten. - A lányok ritkábban igénylik a szexet, leginkább passzívak az ágyban.


Elvált csinos nőket könnyen meg lehet dugni a fiatal fiúknak. - Ez csak a filmekben van így. A legtöbben rühellik a szexet, vagy van korukbeli szeretőjük.


A nők szeretik, ha misztifikálom a nőiességüket. Szeretik, ha szerelmes vagyok beléjük, finom lelkűek, értékelik a rajongást. - A nők nagy része éppoly bunkó, mint a férfiaké. Legyen meg az akol melege, meg a barátnők sóvárgása az életmódjuk iránt, és ennyi elég is.

2022. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

Azt hittem, ha valakinek sok szeretetet adok, az mindenképp viszonozza-ma már tudom, hogy ez csak akkor van így, ha az ember a hozza illő társsal van együtt


Azt hittem, ha valakinek nagyobb a penisze, azzal jobb lesz a szex-kisebb penisszel nekem jobban bejön


Azt hittem, zavarni fog, ha nem lesz tökéletes teste-ez is megdőlt


23N

2022. jún. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%

Kiábrándult kisfiúk:az nem merült még fel bennetek, hogy nem kellett volna olyan szekér után futni, ami nem vesz fel?

Vagy hogy esetleg a jó szex nem jár alanyi jogon, hanem nektek is kell tenni érte valamit?

Aki full tehetségtelen, azzal kinek van kedve szexelni?

Elgondolkodtatok, hogy ti miben voltatok hibásak, vagy egyszerűbb volt önkritika híján az összes nőre kiterjeszteni a téveszmét?

2022. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!