Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek a barátnőtöknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a barátnőtöknek, hogy sztriptízeljen?

Figyelt kérdés

4 héten át, heti 2 alkalomról lenne szó. Sok pénzért... Nehéz lenne másképp összeszedi (van munkánk, de ennyit nem lehet félrerakni). Szó sincs róla, hogy "többet" is vállalna, de mégis bánt már most a gondolat. Talán az, hogy nem tudok gondoskodni róla és erre kényszerül, talán csak maga a tény, nem tudom. Pedig régebben évekig csinálta, ezt is tudom...

Segítsetek kérlek!


2010. szept. 19. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Pedig régebben évekig csinálta, ezt is tudom... "


ebben az esetben igen!

2010. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.. attól függ hol, és hogy érzed, a kapcsolatotok mit szólna ehhez. És, h miért menne bele többe is? azért mert nem elég jó veled, vagy a pénz miatt?

De megértem az aggodalmad, én is nagyon rosszul érezném magam ilyen helyzetbe, de ha úgy érzed, veletek minden okés, és nincs semmi gond, megtudsz bízni benne, és tényleg kell a pénz, akk menj bele. De beszéld át vele alaposan mit érzel ezzel kapcs.

2010. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán, neked is tetszene, hogy táncol/sztiptízel.
2010. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régebben és most is csak a pénzért csinálta... Szükség lenne rá, de ilyen áron már ebben sem vagyok olyan biztos
2010. szept. 19. 15:54
 6/11 A kérdező kommentje:
ennyi erőből prostinak is szalajthatnám.... 15:53: kretén választ adtál
2010. szept. 19. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ez egy nagyon keresett munka, ahol kb 1000 jelentkező van egy helyre. Te tényleg azt hiszed, hogy a tánctudás alapján választják ki őket? - mert akkor nagyon naív vagy. Minden szrp-es lányt meg lehet venni egy menetre a főnöktől - de ez nagyon-nagyon sokba kerül, hiszen ők úgymond "nem olyanok". Aki egyszer nemet mond -repül.


Hát ezt mérlegeld és ne olyanok tanácsát hallgasd, akik erről csak a moziban hallottak eddig.

2010. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Levesz mindent, bugyit is?

Meg az sem mindegy, hogy a porondon sztriptizel e, vagy pasik ölében?

2010. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A prostik is csak a pénzért csinálják...
2010. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem sztriptízel, nanááááá
2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!