Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy hősszerelmesek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy hősszerelmesek miért szaladnak el ha már tétje is lenne? Akkor nem is hősszerelmesek?

Figyelt kérdés

Pelda

Foggal körömmel udvarol szerelmet vall en vagyok a nagy ő az álmai nője stb(ismer)

Munkahelyre rózsák, máskor ajándékok tömkelege, milliot beszél, kezd összetorni.


Erre jön egy erősebb hím (aki bunyós balhés típus),akinek ez nem tetszik, de hozzá se szól, csak azt látni, hogy nekem csapja a szelet.

Erre a hősszerelmes ugy elszalad mintha rendőrök kergetnék, lába sem éri a földet.


Aztán az erősebb hím hozza le a csillagokat, könnyes szemekkel vall szerelmet, már megint én vagyok az álmai nője neki is, amiert enyhén erőszakoskodik is, rendőrrel fenyegetem, erre ő is ugy elszalad, fülét f.rkát behúzva, hogy lába sem éri a földet.


Komolyan képeket törnek bennem össze ezzel a nyomi menekülessel a naaagy hősszerelmesek.



#napjaink hősei
2022. jún. 14. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
86%

Először is. Nem no vagy, normális no nem hívja a férfiakat himnek.

Másodszor tok kamu a kérdésed, nem létezik ember ennyi agysejttel :D

2022. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai világban leginkább a nulla tapasztatú, emberi-társas készségekben nem túl fejlett idealista srácok szokták játszani a hősszerelmest.
2022. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:

Nő vagyok

És nem kamu


Es néha mikor kezdem elhinni hogy valoban szeretnek és utana ezt látom ahogy elszaladnak mint akit kergetnek, hát komolyan kiábrándító.

2022. jún. 14. 12:43
 4/99 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, te meg játszod a jégcsphercegnőt. Ne csodálkozz, ha otthagynak.
2022. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
"Jön egy erősebb hím" - mintha valami szar állatos műsor szinkronját hallanám, lehetőleg Kassai Károly vagy Mihályi Győző hangján. "Vajon melyikük hátrál meg?", "De nem is sejthetik milyen veszély les rájuk a magasban..."
2022. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:
Egyik exem es vissza akarta magát könyörögni mikor a másik már udvarolt. Akivel meg jártam es szakítás előtt történtek ezek. Nem akart szakítani.
2022. jún. 14. 12:48
 7/99 A kérdező kommentje:

5 mert nem akartam személyeskedni


Pasik egyik ledonimalja a másikat azaz egyik erosebb hím

2022. jún. 14. 12:49
 8/99 anonim ***** válasza:
95%

Oke

Akkor nem kamu; valaszolok rendesen

Szóval, először is. Az embert nem minősíti, hogy milyen emberek érdeklődnek iránta. De az téged minősít, hogy te ilyen nulla IQ-val rendelkező emberekkel foglalkozol.

Meg kene tanulni normálisan part keresni, a tettekre és nem a szavakra figyelni.

Ha folyamatosan ilyen emberek akadnak az utadba, akkor az a helyzet, hogy te választasz sorozatosan pocsékul.

2022. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:

Pontosítás:Exem után jártam a másikkal aztán azzal is szakítottam.

Es így alakultak a fentiek.

2022. jún. 14. 12:51
 10/99 A kérdező kommentje:

Iq nullák?


Egyik tőzsdézik, másik cegvezető :D

Es irtó jofejek le a kalappal amugy előttük

2022. jún. 14. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!