Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom a távolból hősszerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a távolból hősszerelmes, otthon már szolidabb?

Figyelt kérdés
Párom, ha elmegy otthonról vagy dolgozni, egész nap szerelmes üzenetekkel bombáz, kisregényekben leírja, hogy én vagyok az istennője, örökre szeretni fog stb. stb. Persze otthon is kapok tőle kedves szavakat, de személyesen kevésbé olyan szenvedélyes és gyengéd. Például én nagyon bújós, csókolózós alkat vagyok, de van, mikor elutasítja a közeledésemet és gyengédség helyett szeret inkább ilyen "játékosan erőszakos lenni" és néha úgy belemerül a játékba, hogy nem foglalkozik velem egy fél napig. Nem tudtam nem észrevenni, hogy kicsit elüt ez a két állapota. Vajon azokat az üzeneteket komolyan gondolja, ha aztán visszafogottabban/más stílusban viselkedik, vagy miért lehet kényszere folyamatosan írásban szerelmet vallani?
2021. ápr. 10. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elmerül a játékba, nem az előtte lévő játék kifejezésre utal, hanem számítógépes játékokra.
2021. ápr. 10. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣 ez ugye vicc?

Más nő a két kezét összetenné hogy a párja szerelmes üzenetekkel bombázza.... Te meg itt elégedetlenkedsz...


Na jó , viccen kívül olvassátok el mindketten az 5 szeretetnyelv c. Könyvet.

2021. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem elégedetlenkedek, mindig olvadozom amikor ír. Imádom őt! Pont az érdekelne, hogy vajon otthon miért nem ilyen érzelmes.
2021. ápr. 10. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem lehet 0-24 ben.

Te az vagy ? Folyamatosan csak adsz? Nem hinném.

De meg lehet beszélni. Vele! Nem itt mivelünk.

Meglátod többre mész.

2021. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos szeret, csak mikor nem vagy mellette, jobban rátör az érzés. De mikor otthon vagytok, talán elég neki a tudat, érzelmileg, hogy ott vagy vele.
2021. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!