Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne egyensúlyt találni?

Figyelt kérdés

A párom nagyon jövős-menős. Heti 2x este 10-re ér haza fixen. A maradék három napból 1-2 alkalommal edz és ezen kívül gyakran van programja vagy programunk.


Amúgy kb. minden második/harmadik hétvégén olyan programja van (hegymászás, futóverseny, úszóverseny), ami nekem kicsit sem érdekes.


Illetve folyamatos konfliktus, hogy ezen felül többet találkozunk az ő szüleivel, mint az enyémekkel.


Mivel ez az egyetlen (bár elég jelentős konfliktusunk), meg itt gyakran írják, hogy "nem kell összenőni" (nekem is tanácsolták ezt itt mikor korábban erre panaszkodtam), gondoltam rákérdezek, hogy ti, milyrn kompromisszumot hoznátok?


Szerintetek mi lenne elfogadható életritmus?


2022. jún. 17. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ami mindkettőtöknek megfelel.
2022. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha programja van, menj a szüleidhez :)


Ha otthon minden jó mikor együtt vagytok, ne ez legyen kettőtök között a gond :)

2022. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon nem bírom az olyan tipusú embereket mint a párod,ez a tipikus mindenhol jó,csak otthon ne legyek...Én is szeretek kimozdulni,

de max havonta 2x3-or, egyébként sokkal jobban szeretek otthon

kettesben filmet nézni,kertészkedni,főzni.

Ha a párod olyan amilyennek leírtad, neked pedig ez zavaró,nagyon

nem passzoltok össze, és azzal sokmindent nem ltudsz kezdeni.

2022. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretném, ha a férjem minden áldott estére késő estig beszervezne magának valamit. Néha jó otthon egyedül, nem mondom, de nem heti 4 este. Velem is csak ilyenkor tud együtt lenni. Szerencsére én nem ilyen emberrel kötöttem össze az életemet.
2022. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintetek mi lenne elfogadható életritmus?"


Számodra mi volna az?

2022. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lehet kompromisszumot kötni, a kérdés csak az, hogy érdemes-e.

Szerintem két ennyire eltérő élet ritmusú ember nagyon nem illik egymáshoz, és hiába mondom, hogy ezen kívül minden rendben van, ez a konfliktus az egész kapcsolatra kihat ilyen vagy olyan formában.

Én szakitanek és olyat választanék, aki szinten ennyire pörgős vagy ennyire otthonulos, mint én.

2022. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem sem működik hosszútávon a dolog. Nekem nem tiszta, hogy hol vagy te és a közös életetek a képben? Abban a maradék heti 1-2 napban? Vagy este 10 után? Nekem ez nem lenne elég. És amúgy meg falnak megyek azoktól a tanácsoktól, hogy nem kell összenőni. Valóban nem,,kell", de vannak olyan párok, akiknek ez a komfortos. Mi 6 éve élünk együtt, és kb 98%ban mindenhova együtt megyünk, és szuperül működik minden nekünk így jó. Nem idegesít a párom, és egyikünknek sem gáz, ha együtt találkozunk a barátokkal. Hiszen nincs olyan téma, amihez a másik ne tudna hozzászólni (nem, mi nem szoktunk a barátnőkkel körmöcskéről meg shoppingról dumcsikázni, ahogy a páromék sem a huuu de megb*sznám színvonalon mozognak).

A párodnak miért nem probléma, hogy nulla időt töltötök együtt? Miért csak te gondolkozol azon, hogy hogyan lehetne alkalmazkodni a másikhoz? A párodban miért nincs meg erre a vágy?

2022. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
*szülőkkel mondjuk pl pont nem értem, hogy miért kell együtt találkozni folyamatosan. Mi azt mondjuk pont összevissza szoktuk. Van amikor ő ugrik haza 1 napra, van amikor én van amikor közösen. Miért kell díszkíséretben menni?
2022. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Az emberek nem hiaba a munkatarsaikkal toltenek a legtobbet.
2022. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!