Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyanokat keresek, akiknek...

Olyanokat keresek, akiknek nárcisztikus partnerük van, és nem szándékoznak szakítani vele. Hogyan lehet egy olyan egyensúlyt találni, amiben hosszútávon is fennmarad a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Minden kis trükk érdekel.

2019. szept. 16. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudod magadhoz láncolni egy nárcisztikust hogy minél tovább maradjon veled hogy megadod neki azt a figyelmet amire ő vágyik. Ellátod őt nárcisztikus forrással. Ami a figyelmet jelenti. Ha reakciókkal eteted akkor ugyan tovább fog maradni de sokkal nagyobb pszichés, lelki sérülésre számíthatsz. Tehát nem lesz egyensúly csak te fogsz minél jobban tönkremenni. Itt vannak a következményei:


[link]

2019. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakember diagnosztizálta narcizmussal?
2019. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia, nem. Említeni se érdemes neki pszichiátert. Egy éve ismerem, holtbiztos hogy narcisztikus. A negyedik körünket futjuk. Most barátok vagyunk csak. Jelenleg csak ígybtudunk kapcsolatban maradni. Nem tudom lesz-e ebből megint kapcsolat, de érdekel hogy csinálják nárcisztikussal élnek. Bánki Györgytől hallottam, hogy nem csak a tásfüggők, de teljesen normális emberek is vannak nárcisztikusokkal, azért mert szeretik őket. De hogy??
2019. szept. 17. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogyan kösd magadhoz, hanem az, hogy te mért ragaszkodsz hozzá... ezen gondolkoztál már? Ne az általánossággal gyere, hanem a valódi okot keresd meg, ami elől te is menekülsz. Ha saját magad nem ismered teljes mélységig, akkor másnak sem fogsz tudni sajnos segíteni, csak sodródni fogsz.
2019. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Aki itt válaszolt, jöjjön át az én kérdésemre is itt is tegye meg, legyen kedves!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2019. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nárcisztikusok tökéletesnek látják magukat, nem ismerik be a hibáikat ezért terápiába sem jelentkeznek. Vagyis nem nagyon várható javulás. Ha vele maradsz mindig tűrnöd kell és mindig csak te lehetsz egyedül a hibás felmerülő problémákért. Nem túl valószínű, hogy boldog lehetsz ebben a kapcsolatban, erre előbb-utóbb rájössz. Minél hamarabb annál kevesebb időt vesztegetsz el az életedből.
2019. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyensúlyt nem fogsz találni egy nárcisztikussal :D

mindig ki fog szipolyozni, és te pedig valahol mazochista módon élvezed, hogy valaki kihasznál, a véredet szívja.

valószínűleg évtizedekkel hamarabb fogsz elhalálozni, mint a kortársaid. De valakinek rontani is kell a statisztikákat, nemde?

2019. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én ugyan nem tartozom a " nem akarok szakítani kategóriába" ,de 2 évet éltem egy nárcisztikussal. Igenis akarj szakítani! Nincsenek trükkök, az egész lényege az hogy ő kapjon. Képzeld el, hogy te csak adsz és adsz, tőle semmit sem kapsz ezért,illetve de, az érzést,hogy még így is kevés vagy, erre te rákapcsolsz, bizonyítani akarod, hogy márpedig nem, tudsz te jobb lenni. De neki soha semmi nem lesz elég jó, igazán nem is tud szeretni. El fogsz fáradni...az önbecsülésed egyre csökken, lényegében egy nárcisztikussal lenni egyenlő saját magad feladásával. Kérlek ne is ringasd magad illúziókban, hogy egyszer majd boldog leszel vele, mert nem leszel! Tudom, miről beszélek, megpróbáltam én is:)
2019. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta a túlélési ösztönöm már továbbrugdosott más pasik felé. Még mindig szeretem mint embert és sajnálom mert nem jókedvében lett ilyen, de muszáj nekem is feltöltekeznem.
2019. okt. 23. 06:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Hős vagy
2019. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!