Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen más ember előttem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen más ember előttem és a barátai előtt is, engem ezzel kikészít mit tegyek?

Figyelt kérdés

Őrülten szeretjük egymást. Olyan igazi filmbeli volt a megismerkedésünk is. Sokat szenvedtünk, elválasztott a távolság is de végül megoldottuk ezt is. Most igazából az van hogy kezdem picit azt érezni hogy akivel együtt vagyok annak vagy két személyisége van vagy félreismertem vagy nem tudom.


Amikor ketten vagyunk, minden olyan igazi és jó és ilyenkor van róla egy igazán pozitív képem hogy milyen ember is ő valójában.


Aztán a barátai (akiket nem ismerek személyesen) csak a képeket látva egyáltalán nem "tetszenek" nekem, nem szimpik, olyan igazi rossz társaság (füveznek, de szerintem még drogozhatnak is). Sőt a közös képeken is látva az én páromat azt érzem hogy ott ő egy teljesen más ember. Szerintem ő ugyanúgy füvezik stb. Csak előttem titkolja.


Nem tudom mi az igazság. Vagy nincs jogom bármit is mondani? A lényeg hogy velem normális legyen? De ha a háttérben van egy ilyen oldala is akkor én nem is ezt az embert szeretem? Hanem akit elképzeltem benne?


Nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem őt de félek hogy előbb utóbb konfliktus lesz ebből, előjönnek majd a problémák stb. De elveszíteni sem akarom őt. Mit tegyek?


Azt érzem hogy én vagyok az igazi "jó kislány" aki tanul, dolgozik, építi a karrierjét, családalapításról álmodozik, komolyan gondolja stb. Ő viszont rendes velem meg szeretem engem, de fele-fele arányban van a barátaival és velem. Illetve ez a túl rossz fiús életstílus nekem bezavar és nem akarom hogy véletlenül összejöjjön egy gyerek majd rájöjjek hogy ő egy link.... Mit tegyek? Lehet nem ismerem őt elégge?


2022. jún. 17. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy őt szereted, hanem azt, amit neked mutat magából.

Madarat tolláról, embert barátjáról, ősi igazság.


Előbb-utóbb előtted is bemutatja a másik arcát is.

2022. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érdemes lenne vele megbeszélni: ő hogyan látja, mi a jó benne, miért van benne, akar-e ezen változtatni? Te sorold fel neki a jó tulajdonságait, majd közöld vele, hogy ez és ez a dolog nem jó, nem tetszik neked, szeretnéd, ha változtatna ezen. Kérdezd meg tőle, hogy mit nyer ő ezzel a társasággal?
2022. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ember a baráti előtt mutatja az igazi arcát. Hiszen a baráttal nem el együtt, neki nem kell a legjobb énjét mutatnia.

Mondjuk hogyhogy nem ismered személyesen a barátait?

2022. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!