Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem érthetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem érthetetlen, hogy szakítás után, hogy válhat 2 ember teljesen idegenné? Főleg évek után?

Figyelt kérdés

5 év után elhagyott,mert már nem szeretett. Azóta úgy viselkedik velem,mint egy idegennel, akivel soha semmi közös dolga nem lett volna..

Elsők voltunk egymásnak mindenben. Őt már teljesen nem érdeklem, baráti szinten sem. Évekig jóban rosszban együtt voltunk, mindent együtt éltünk át..

Válás után is az emberek úgy viselkednek egymással,hogy néha el sem tudom hinni.


2014. szept. 14. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem..:/
2014. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megutálják egymást az emberek..
2014. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem romlott meg a kapcsolatotok akkor csak azèrt csinàlja hogy eltudjon felejteni
2014. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy gondolja, könnyebb így. Próbál túllépni rajtad, és ebben segít, ha még barátilag sem vagytok együtt. Nem könnyű helyzet ez semmiképp, de hidd el, lehet, hogy hosszútávon te is jobban jársz így.

Ennek a kérdésnek az ellentéte az szokott lenni, hogy "Hogyan lépjek túl rajta?", "Mikor lesz teljesen közömbös" (pont tegnap olvastam egy ilyet), stb. Az sem jobb. Sőt.

2014. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam olyat tenni hogy nem tartom utána az illetővel a kapcsolatot, de csakis akkor, ha megcsalt, hazudott, kihasznált, stb.
2014. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért mert így érezz ne keress logikát benne. Nem vagy neki fontos békén hagy ha reményeket keltene benned jobb lenne?
2014. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám elképzelni, hogy szóba álljak a két volt barátnőmmel, akikben hatalmasat csalódtam. Szakítás lett belőle, és azóta egy szót sem váltottam velük. Miért olyan nagy ügy ez?
2014. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: egyetértek teljesen.
2014. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érthetetlen. Így könnyebb tovább lépni (legalábbis szerintem). Addig, ha nem a te, de az ő szívét valószínűleg fájdítaná a dolog. Szerintem az a legrosszabb, ha szerettétek egymást, utána barátok maradtok, de nem érhettek egymáshoz. Vagy másra koncentrál és nem férsz bele az idejébe.

Tudom milyen rossz. Jön másik.

2014. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én jópár exemmel jóba vagyok. Az az elvem hogy ha valaha egy embertől szeretetet kaptál akkor azt szakitás után nem kezelheted ugy mint egy utolsó senkiházit... Az más kérdés ha mondjuk valakit jól átbasznak.. Akkor jogos a harag.
2014. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!