Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a magyarázata annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a magyarázata annak, hogy én mindig ezt kapom kezdetben a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Az eddigi legtöbb kapcsolatom úgy kezdődött, hogy a kezdeti nagy fellángolás után, ami pár hét, a férfi behúzza a féket, hátrébb lép, olyan helyzet áll elő, hogy engem teljesen bizonytalanná tesz annak kapcsán, hogy ő akar -e egyáltalán tőlem bármit is a továbbiakban. Így a kezdeti boldog szerelmes időszakom utáni pár hét/hónap inkább boldogtalanságban, bizonytalanságban telt. Ezt eddig szenvedve, de látszólag türelemmel viseltem. Volt, hogy szakítottunk is ez idő alatt az egyik exemmel, de 1 hónap után visszatért és azután már igyekezett beleadni magát a dologba. A többi férfi pár hónap után elköteleződött, házasság lett vagy hosszú kapcsolat. Mindegyik esetben én szakítottam végül, mert a kapcsolat alatt is valamelyest játszották, hogy nem adják magukat teljesen. Pl nem akar házasságot, csak éljünk együtt. Vagy nem akar összeköltözni, de én vagyok élete szerelme és miután szakítok, már mindenre is hajlandó lenne. Mindegyik azt mondta, hogy tudja, nem talál ilyen normális nőt, aki még okos és szexi is, mint én, akivel ennyire jó együtt. (Jajjjj, ez baromi szarul hangzik, de nem én gondolom ezt magamól, az exeim mondták) És nem is hiszem, hogy így lenne, mivel ismét egy ilyenben vagyok. A férfi megismer, folyton vigyorog, csillog a szeme, flörtöl, keresi a társaságom, látszólag még az utolsó találkozónál is el van varázsolva, nagy az összhang, azt mondja, boldog lenne, ha ilyen barátnője lenne, aztán másnap meg azután nem jön, nem keres.... Én hiába éreztettem vele, hogy nekem is nagyon bejön, hogy tetszik, érdekesnek találom, jó vele....

Korábban ezt azzal magyaráztam, hogy talán túl hamar eljutottunk a szexig. Épp ezért a mostani esetben nem volt így, nem mentem volna bele, de ő nem is kezdeményezte, nem közeledett.

Korábban volt olyan, hogy a férfi már évek óta egyedül élt és ezen nem is akart változtatni, így nyilván idő kellett, amíg elköteleződik. Kivártam, és valóban eljött nála, hogy házasságot meg összeköltözést emlegetett.

Lehet, hogy ugyanaz lesz, mint eddig mindig, hogy aztán majd megjelenik és bele adja magát a dologba. A mostani férfi is olyan magányos farkas.

Gondoltam, hogy nem jövök be nekik mégsem, amit el tudnék fogadni, de akkor végül miért maradt mindegyik eddig, csak előtte megszenvedtetett?

Tudna ebben valaki segíteni, hogy mit rontok el vagy mit látok nagyon rosszul?


2022. jún. 18. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

A férfiak ösztönlények, írom ezt férfiként. Ha nem terveznek veled annak mindig oka van, nem értékelnek kellően. Ez lehet attól, hogy nem kelted fel eléggé az érdeklődésüket, hogy túl sokat adsz és nem kell küzdeniük érted, hogy külső alapján más embernek gondolnak mint amilyen vagy és még sorolhatnám. Egy dolog biztos, soha ne azt figyeld mit mondanak hanem mit valósítanak meg belőle!!! Ha egy férfi törekvő, tervei vannak veled, akkor a csillagokat lehozza, nem mond vissza találkát, nem hagy békén mert veled akar lenni, ha meghátrál, kerüli a társaságod, annak bizony oka van, vagy nagyon ragaszkodó vagy és megijeszted, vagy éppen ellenkezőleg, nem támogatod az elképzeléseit és úgy érzi egyedül tolja a szekeret, nem éri meg a fáradságot,hogy energiát fektessen a kapcsolatba.

Női részről nagyon fontos a megfelelő visszajelzés a férfi felé, hogy jó amit csinál és bátorítod vagy ha nem értesz egyet vele akkor javaslatokkal segíted. Ami nagyon fontos, hogy nem szabad kritizálni, a férfiak zöme elég hiú ahhoz, hogy azonnal tovább lép ha kioktatják.

Megkérdezhetem milyen korosztállyal ismerkedsz?

44F

2022. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló, köszönöm a válaszod.

Elméletben ezeket tudom, amiket írtál, igyekszem is így csinálni. Találka visszamondás meg kerülés sosem volt, inkább az elején napi szinten jelen voltak, aztán jött egy fordulat és ritkult az érdeklődés. Mintha fölém akartak volna kerekedni, és ez addig tartott kb, amíg kiborultam számukra nyilvánvalóan. Aztán ez tartott néhány hétig/hónapig, és utána már lehozták a csillagokat is. Szóval én ezt a megtörést nem értettem sosem, meg hogy miért kell kiváltani belőlem akaratosságot, nyomulást, mikor pedig alapból higgadt vagyok, de kedves, figyelmes, ragaszkodó. Szerintem nem túlzottan, megadom a másiknak a teret, és nekem is szükségem van rá.

Legutóbb épp ezt erősítettem legjobban, hogy segítsem, bátorítsam, mert éreztem, hogy erre van szüksége. A flörtöt, meghívást ő indítványozta, és én mondtam is, hogy örülök ezeknek az együttléteknek.

Nem jellemző rám a kritizálás sem egyáltalán, a gyerekemet sem szoktam, elfogadóan, inkább szabadelvűen nevelem, szóval nem vagyok kritikus.


Huszonévesen 30 éves férfi volt ilyen, aztán mindig a koromhoz illő. most 40+, és volt köztük egy jóval fiatalabb, szóval vegyes.

2022. jún. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!