Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfiak! Nálatok az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak! Nálatok az már megcsalásnak számít, ha a feleségetek évek óta chatel egy másik pasival? Szexről is...

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 08:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha titkolja, ha érzelmileg hozzá menekül, főleg ha szexről is, akkor igen, mwgcsalás.

De ha nincs érzelem, se vonzalom, csak titokban kibeszél a hátam mögött, az is egy árulás. Nem megcsalás, de hasonló rossz dolog.

2022. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szoros értelemben vett megcsalás, de én annak venném szőröstül-bőröstül. Mellettem ne kötődjön még máshoz is!
2022. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Az en párom azert is megolne ha más pasival egyszer is csetelek nemhigy évek óta vagy szexrol is.


Minden férfinek más a toleranciaszintje. Mas meg nyitott kapcsolatban is van.

2022. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nekem ez már a nem fér bele kategória. Őszerinte ez nem megcsalás, mert fizikailag nem volt köztük semmi. De, ha én csak ránézek valakire, akkor robban a bomba. Ti elválnátok egy ilyen miatt?
2022. jún. 19. 08:42
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

4

Szerintem gondolkodj el, miért máshogy megy

2022. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

4 en egyszer már poruljártam ilyennel hogy csetel de nem csal.meg, onkine tarsleresozik de nem csal.meg

Hát igenis elkezdett engem hanyagol i leredukált csak szexre 2 ev egyuttjaras utan

Na ennyit arrol hogy nem jelent semmit a mas nokkel valo csetelgetés ismerkedes

A mostani baratom tudatosan hű nem tart a masik nemmel barati kapcsikat se fent.

Aki nem tudatosan hű hanem nyitott kapukat hagy ismerkedni meg ilyenek en már azokkal nem foglalkozom az biztos.

Nem fogok megint rettegesben élni többé

2022. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj az ilyen chatelésekkel, hogy ezek könnyen átmehetnek komolyabb, mélyebb tartalmú beszélgetésekbe, ami idővel kötődést alakíthat ki két ember között. Ha ezt évek óta csinálja, akkor az már kötődést jelent, hiszen nem tudja abbahagyni.

Én a helyedben azon gondolkodnék el, hogy miért lett olyan sz*r a házasságotok, hogy a feleségednek egy másik emberre van szüksége ahhoz, hogy lelkileg jól érezze magát. Mert igenis rá van szüksége ha évek óta nem tud leszakadni arról az emberről.

El kell beszélgetni arról, hogy szeretnétek e tenni a kapcsolatotokért vagy nem fontos már az, hogy mi van veletek lelki értelemben. Ha már nincs szándék az egyik fél részéről arra, hogy újra egymásra találjatok, akkor a másik fél hiába is erőlködne, hogy rendbe legyen téve a kapcsolat. De egy PÁRkapcsolat alapjáraton két emberről szól, és nem háromról. Ha már egy harmadik fél kell ahhoz, hogy az egyik jól érezze magát akkor menjen ahhoz a harmadikhoz. És teljesen mindegy, hogy férfiről vagy nőről van szó.

Az ilyen írogatásokból, szexchatekből lesz előbb utóbb a találkozás, megcsalás, hazudozás stb. Ha nem lenne fontos nekik, akkor nem csinálnák.

Ezt még "barátság" címszó mögé sem lehet bújtatni, ha szexről is szó van, még ha csak írásban akkor sem.

2022. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Látom rajta, hogy megbánta. Egyfolytában sír, mondogatja, hogy szeret,szeretné rendbe hozni. De én jelenleg úgy érzem, hogy összetörte a szívem.
2022. jún. 19. 09:14
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Én nem vonom kétségbe, hogy megbánta. De! Akkor szoktak ilyet mondani, ha egyszeri alkalomról van szó. Na, de aki évek óta csinálja?

Hosszú hónapjai voltak arra, hogy abbahagyja. Nyilván ebben közrejátszik az is hogy van valami ami hiányzik neki a házasságotokból. Tehát nem csak a nőre kell hárítani minden felelősséget. Fel kell tenni a kérdést, hogy miért fordult el tőled ilyen értelemben? Te mennyit törődtél a kapcsolatotokkal?

Az nem törődés hogy előteremted a pénzt (az is fontos), mert ő lelkileg fordult egy másik férfi felé.

2022. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy sír, én is sírnék, ha lebuknék, és a másikkal még nincs olyan stabil kapcsolatom, hogy mehetnék hozzá, ha a jelenlegi kidobna.

Ha valóban megbánta, és egyszer hajlandónak érzed magad megbocsájtani és vele maradni, akkor bizonyítson. Ne sírás-rívással, meg üres szavakkal. Szedje össze magát, kezeljen ezentúl maximalis tisztelettel, megbecsüléssel és ŐSZINTESÉGGEL. Beszéljétek meg miért lett ez, minek kell változnia, hogy jó kapcsilatotok legyen. Ezt most ő b@szta el, nem így kell cselekedni, ha probléma van, bizonyítsa hetek, hónapok alatt, hogy téged akar, hajlandó a normális helyrehozatalra. Ha így viselkedik, te is állj hozzá úgy, ha sikerül megbocsátanod és a folytatás mellett döntesz, ne kárhoztasd, viszont legyetek őszinték egymással, beszéljetek meg mindent.

2022. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!