Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy jövője a kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy jövője a kapcsolatnak, ha a barátnőm elvetemült lobbistákra hallgat egy olyan témában, amihez én értek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, semmibe veszi az eszem, hozzáértésem.

Olyan a végzettségem is, ami miatt jobban értem a bizonyos témát, valamint olvasott is vagyok, mert én olvasok kicsit underground értekezéseket tudományos témákról, és nemcsak azt büfögöm vissza, amit a hatalom épp mond.

Ő teljesen ignorálja, mert 1000 észérv ellenére sem változtat az állásontján.



2022. jún. 19. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatnád konkrétan a példát, mert így jelenleg valami megszállott konteósnak tűnsz.
2022. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Bizonyos mértékig emellett is működhet egy kapcsolat. Feltéve, ha tiszteletben tudjátok tartani egymás eltárő véleményét. (Függetlenül attól, hogy abból az egyik hülyeség.)

Ha ez konfliktusforrássá válik, akkor viszont nem sokáig tartható.

Továbbá olyan dolgokban sem tudok eléző lenni, amik kirekesztéssel, vagy emberéletekkel függnek össze. Szakítottam már meg kapcsolatot olyan nővel, aki elvakultan állította, hogy koronavírus nem létezik, eg igazából ugyanaz, mint a nátha, és akinek bármi baja lett tőle, az egyébként is meghalt volna. Azok után, hogy majdnem belehaltam (szerinte csak komolyabban elkapott a nátha, és épp le voltam gyengülve), ezt végképp nem tudom tolerálni.

Mondjuk egy horoszkóp-hívővel, ha nem az az elvakultabb fajta, akkor simán együtt tudnék élni. Hangsúlyozom, ha nem az az elvakult fajta. Mert volt már "szerencsém" olyanhoz, aki tényként állította, hogy megcsaltam. Mert a horoszkóp ezt írta.

2022. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Hát ha csak szerinted értesz hozzá és se végzettséged, se szakmai múltad a témában, akkor nem csodálom, hogy hülyének néz, mert ebben az esetben az is vagy.


Ahhoz, hogy valaki neked higgyen, érvek is kellenek meg érdemek.

2022. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De miről van szó konkrétan?
2022. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is konteós a kérdező.

"nemcsak azt büfögöm vissza, amit a hatalom épp mond"

Mintha egy Gődény-hívőt hallanék.

2022. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most konkrétan a fényvédőre gondolok.

Biológus vagyok, szóval konyítok a témához. A Napnál sokkal károsabb, tele van mérgező anyagokkal, igazából az a rákkeltő, ha valaki ezekkel keni magát, és retteg a napfénytől. Millió cikket mutattam neki, elmagyaráztam, ráböktem az összetevőlistában azokra, amik károsak. Mosolyog, ühüm-özik, aztán tovább keni még a sminkje alá is napi szinten az 50-es fényvédőt.

2022. jún. 19. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Erre nehéz mit írni, nem hiszem, hogy könnyű lesz megváltoztatnod.

Sajnos a legtöbb embernek van valamilyen önkárosító szokása, amit vagy kvázi direkt, vagy puszta ostobaságból csinál.

Amúgy fényvédőből is már találni tök jókat, pl. amiben nincs titán-dioxid, mikroplasztik meg hasonló hulladékok. Ha már mindenképp használni akar valamilyet, akkor keressen olyat, van egy csomó olyen webshop, ahonnan rendelhet.

2022. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Jajj neee mejaa gold hívő vagy? Vagy maga a királylány? Az ő ilyen jellegű f*szságaival van tele a reddit😅 arról hallottál már, hogy az ózonlyuk már nem olyan vastag, mint 50+ éve? Ha esetleg azzal az érvvel szeretnél jönni, hogy az öreganyád sem lett bőrrákos
2022. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fényvédőnek ugyanazok az összetevői, a rossmann és dm sajatmarkasak kenterbe verik a nagy niveat és minden mást.

Nekem muszáj 50 faktoros naptejet használnom, különben nyáron vicc nélkül 5 percre nem mehetek ki a napra, mert borzasztó fehér a borom és pillanatok alatt leegek.

Ebben az esetben mi mást tudnék tenni?

2022. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát... biztos, hogy te biológus vagy?

Mennyit tudsz a bőr öregedési folyamatairól?

Úgy érzem, kettőtök között inkább te vagy az, aki "hívő".

2022. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!