Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom imád provokálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom imád provokálni? Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Egyéb durvább módon is megalázott már a fél éves kapcsolatban ( mással flörtölt előttem, másnak dicsérte a fenekét részegen, legjobb baratnőjének írta “viccből”, hogy mennyire kipróbálná őt.. stb) de ezek felett mind szemet hunytam. Mindig veszekszünk valamin, és legutoljára mikor láttam, nem zavart, de most már egyre zavaróbb, hogy likeolgatja az összes szép/szebb női ismerősnek a képét. Először mikor rákérdeztem azt mondta, hogy ő mindent likeol amúgy, de megkértem, hogy a lányokat, ha lehet, melőzze. Persze nyilván nem hagyta abba, egyik nap is ezen vesztünk össze, hogy kiket likeol, meg hogy milyen gáz a kúrólike, miközben van barátnője. Aztán ismét megkérdeztem miért csinálja, de csak kerülte a témát, más témáról kérdezett.

Ma ismét egy lány kapcsán feljött a kúró like, majd pont abban a pillanatban megjelent az exe új profilképe, és megkérdeztem gúnyosan, hogy ezt nem kúrólikeolja? És rákeresett a csajra és benyomott egy likeot a képén… én pedig kiakadtam, hogy most ezt miért kellett, miért kell provokálni stb, meg hogy “ki se fogod likeolni?” Erre valamit szólt, hogy minek likeolná ki, nem lett rossz kép róla… Szóval kb csak magamat basztam fel, semmi megértés, nem fogja fel mi a rossz ebbe, nem fogja fel miért szar érzés ez nekem (beszéltem már róla többször, sikertelenül). Egyszerűen nem veszi figyelembe, hogy nekem mi esik szarul… ezután is próbált simogatni, hogy ne akadjak már ki, majd elment szó nélkül aludni, mint aki jól végezte a dolgát.. nekem egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ilyen kis apróságot miért nem képesek megtenni a barátnőjükért, vagy miért nem tud lemondani más jó nők likeolgatásáról. Az meg mindennek a teteje, hogy a kedves exével provokál…

Ti mit gondoltok erről?


2022. jún. 21. 01:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem meg egyszerűen az nem fér a fejembe, hogy nők miért állnak be lábtörlőnek.

Most őszintén, de tényleg ne mondd már, hogy szerinted ez az ember szeret téged.

Szeret alázni, esetleg.

De te meg nehogy elküldd a kedves exhez, nehogy.


Amúgy amikor valaki tisztán látja, hogy milyen szar kapcsolatban van és úgyse tesz semmit ez még bosszantóbb, mint az aki ezt a lila ködtől észre se veszi..

2022. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Az a nagyon gáz, hogy azt hiszed, egy alapvetően szar jellem majd miattad megvàltozik.

És ami még nagyobb gáz, hogy még mindig vele vagy, tehát továbbra is házhoz mész a pofonért.

2022. jún. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Biztos nem lesz hosszú életű a kapcsolat, és őszintén szólva én is kétlem hogy az idézőjeles párod szeretne téged. Te tudnál így viselkedni egy szereteddel? Naugye. Normális ember nem viselkedik így, pláne nem a párjával szemben.

Kíméld meg magad a további kínlódástól, és inkább szakíts vele. Az mondjuk értékelendő hogy próbáltad lekommunikálni mit érzel és valahogy a tudtára is adtad, de úgy néz ki hogy nem igazán érdekelte. Ezek után már nem érdemes kapaszkodni a kapcsolatba, legyen tartásod és méltóságot, ne hagyd hogy így megalázzon és játszadozzon veled.

2022. jún. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Megérdemled.

Én már az első ilyennél leléptem volna. Nincs második esély az ilyen pasinál.

Nem ertem miért kérdés ez. Miért nincs önbecsülésed?

2022. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Leszarja az éréseidet.


Az alapvető kérdés nem az, hogy miért teszi, hanem az, hogy benned miért nincsen tartás és egészséges önbecsülés és önérzet, hogy megteheti veled azokat, amiket leírtál.


Nem az a kérdés, hogy ő miért ilyen jellem, meg nem az, hogy vajon miért nem lehet egy felnőtt férfit "nevelni", ha egyszer nem számít neki, hogy boldog vagy-e mellette vagy sem, hanem az, hogy Te miért választod azt, hogy vele maradsz annak ellenére, hogy leszarja az érzéseidet, és azok után, hogy már rég felismerted, hogy valamilyen szempontból hasznosnak hasznos vagy neki, de nem értékes a szemében.


A helyedben nem várnám meg, hogy lecseréljen, hanem én tenném ki az életemből.


De te tudod, a te életed.

2022. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek ezt képesek megtenni a barátnőjükért. Csak te nem a barátnője vagy, hanem egy csaj akit k.rogat, lehet hogy több másik mellett.

Tudod egy évek óta tartó kapcsolatban megérteném a kérdést. Nehéz elengedni a másikat. De fél év alatt te mindent elnézel neki, a szemed láttára írja másnak hogy vele is lefeküdne, aztán neked az a legnagyobb problémád, hogy likeolja az exe képét.. Megértem a pasit, hogy nem érti mi a gond, amikor te sokkal durvább dolgok miatt sem szakítasz.

2022. jún. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Akik közösségin vannak azok ilyenek

Mindegyik talonokat gyart

2022. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondat végéig olvastam.

Ha egy ilyen alakkal együtt maradsz, meg is érdemled!

2022. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
7, ugye nem gondolod komolyan hogy abból hogy nekem fb profilom van, automatikusan az következik h talonokat gyártok?
2022. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátod egyszerű mint a faék. Nem mellesleg bunkó. Kíváncsi vagyok, vajon az első randitokon ugyanezt megtette-e volna... Most már megszerzett, azt csinál veled, amit akar, hiszen te hagyod.
2022. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!