Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom ezen aggódni?

Figyelt kérdés

A páromnak volt előttem egy több éves kapcsolata. Mikor ismerkedni kezdtünk akkor már másfél-két éve szakítottak. A mi ismerkedésünk nem volt zökkenőmentes, nem tudtam mit akarok… mikor úgy tűnt, hogy köztünk nem lesz semmi a párom újra beszélgetni kezdett az exével (vissza akarta kapni vagy sem, nem tudom) másfél év után és lefeküdtek. Rá 10 napra újra randira vitt, nem tudott engem elfelejteni.

2 hónappal később összejöttünk. Azóta 10 hónapja együtt vagyunk és a párom sem akkor, sem kapcsolatunk alatt nem beszélt az exével, megszüntetett vele minden kapcsolatot. Szeretjük egymást és boldog a kapcsolatunk, abszolút nem látom rajta, hogy hiányozna az ex. De nekem van, hogy eszembe jut ez a dolog. Szerintetek van jelentősége?



2022. jún. 21. 08:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van jelentősége ami miatt aggódsz. Aztán vagy találtok rá magyarázatot és megnyugszol vagy tovább őrlöd magad. A pároddal kéne megbeszélned.
2022. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A párom nem beszél erről. Szerinte semmi jelentősége és kár ezen filozofálni.
2022. jún. 21. 08:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, te sem tudtad az elején,mit akarsz. Akkor az eleje betudható annak,hogy még mindketten vaciláltatok a kapcsolaton. Ha 10 hónapja együtt vagytok, nem merült fel a dolog, lezárta a múltat, akkor szerintem érdemes ezt elengedni
2022. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem annyiban lenne jelentosege hogy szinte biztos lennék abban ha mélyponton vagyunk meg fog csalni.
2022. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem voltatok együtt, sőt azt mondod úgy nézett ki nem is lesz köztetek semmi. Nem veheted zokon, hogy ő akkor mit csinált.

Az meg hogy szingliként mit csinál ha mélyponton van, meg most hogy együtt vagytok, nem egy kutya.

2022. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Te tipikusan az a nő lehetsz, aki ha nincs probléma, akkor kitalál egyet, hogy legyen min rágódni...
2022. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapja ezen agyalsz? Mi az, ami hiányzik a kapcsolatból, miért vagy bizalmatlan? Miért vagy vele?
2022. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizalmatlan, nem agyalok ezen. Csak néha eszembe jut. Nem kreálok problémát, nem beszélünk erről (régen beszéltünk róla, azt mondta szóra sem érdemes ahogy fentebb írtam).
2022. jún. 21. 10:54
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Szóval szingli volt, egyikőtök sem számított kapcsolatra az ismerkedésből és lefeküdt egy másik nővel. Ez ám a probléma. Mielőtt megismertem a feleségem én is szexeltem más nővel, remélem nem vágja a tányért a fejemhez. :D
2022. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Kotodeszavarosak vagytok mindketten. Te nem tudod mit akarsz, amikor ott van elotted a ferfi, o meg lezarni nem tudja a multjat. Passzoltok egymashoz, sodrodjatok csak tovabb egyutt, majd lesz valahogy. Latszolag ez mindkettotoknek megfelel. A szerelmet meg hagyjatok meg masoknak. Nem erzed uresnek a kapcsolatot? Erdekvezereltnek? Mindegy kivel, csak ne egyedul? Kb ez jon le a mondatokbol, amit irtal.
2022. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!