Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem ilyeneket írt a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ilyeneket írt a nő barátjának, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Gyerekeit egyedül neveli. 34 éves, alacsony vékony.

Férjem azt írta neki, hogy 40 évesen is jól fogsz kinézni, ha eddig nem híztál el már nem is fogsz, sok pasi szereti a milfeket. Előbb utóbb úgyis valakinek az ágyában fogsz kikötni. Fontos vagy nekem.

A nő csak annyit válaszolt, hogy ez a milf eléggé degradáló és, hogy neki nem kell férfi, amúgy sem tartja magát szépnek, pláne két gyerekkel nem túl kapós.

Van okom aggódni azon amiket a férjem írt?


2021. nov. 17. 09:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy elég sűrűn beszélnek telefonon, volt olyan eset, hogy 4 órán keresztül dumáltak egyhuzamban.
2021. nov. 17. 09:23
 2/26 A kérdező kommentje:
Még egy olyan üzenet is volt, hogy a férjem azt írta, hogy szeretem, hogy olyan kegyetlenül őszinte vagy.
2021. nov. 17. 09:24
 3/26 zol56 ***** válasza:
89%

A stílusa miatt mindenképp.

Ez a milf duma főleg a 16-16+ szűzfiúk fumája, vagy aki olyan szinten van.

2021. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

"sok pasi szereti a milfeket. Előbb utóbb úgyis valakinek az ágyában fogsz kikötni"


Nekem erről a stílusról egy bizonyos férfitípus jutott eszembe egy kis hányinger kíséretében. Ha nő lennék, epszilon sugaró körben kerülném az ilyet.

2021. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Már eleve válóok, hogy 4 órákat beszél más nővel. Nem gondolod?
2021. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

ez a milfes duma tenyleg eleg gaz. de nem feletetlen feletkenyseg szempontjabol, hanem ugy egyaltalan, h egybol ez jut eszebe egy norol (gondolom a no panaszkodott magara, ez volt az elozmeny, o meg igy probalta ‘vigasztalni’).


a 4 oras beszelgetes meg nagyon sok.. kicsit fura ez nekem. mondjuk ha evtizedek ota ismert gyerekkori barat, akkor talan nem aggodnek, de ha ilyen frissen osszeszedett ‘barat’ akkor kicsit gyanus.

2021. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Azzal nincs bajom,hogy pasinak - még ha párkapcsolatban is áll- van nő barátja. Beszéljenek, rendben. Erősítse az önbizalmát, rendben. De ne 4 órát beszéljenek, mert vajon miről is? és nekem fura a fontos vagy nekem mondat.Tudjuk, a barátunk fontos, de nekem is kicsit olyan mézesmadzagosra hangzik a dícséretsor végén..

Engem nőként zavarna egy ilyen baráti kapcsolat.És nem féltékenység lenne az ok. Egyszerűen csak kezelje helyén a barátságot,és ez ne legyen fontosabb mint a párkapcsolata.

2021. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

7) de kis naiv vagy. :)

Férfinek, főleg házas férfinek nem kell női barát.

2021. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
"Fontos vagy nekem" ez miatt van okod aggódni
2021. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos van okod. Eleve (tisztelet a kivételnek) ha férfi és nő akár kollégák, vagy barátok, ha túl sok időt vannak együtt, előbb utóbb ez az érzés át fog billenni. Lehet még "csak" teszi a szépet, de lehet hogy már érzelmei is vannak.
2021. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!