Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett facebookon az exbarátnőjére. Jelenthet valamit, van okom aggódni? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az élete része volt, eszébe jutott, érdekli, mi lehet vele...

De ennyiből nem lehet megmondani.

Honnan tudod, hogy rákeresett?

2022. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mutatni akart valamit, és amikor beírta a keresőbe az adott személyt, véletlenül megláttam. Tehát nem kutakodtam, ő nyitotta meg előttem.
2022. máj. 16. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ott és akkor megkérdeztem volna viccelődve, hogy mit nézegeted te a Julit/Pityut. A reakciójától is függ, hogy van-e ok aggódni. Észrevette, hogy láttad?
2022. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem szóltam semmit. Hülyén nézne ki, ha utólag rákérdeznék?
2022. máj. 16. 13:55
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Elég szánalmas. Nem értem miért kell foglalkozni az exnővel. Én nem folytatnám tovább a kapcsolatot. Tudod hogy van, először csak rakeres. Utána ráír. Jön a talika, kis pia, kis smaci ez az, aztán szex. Nekem nem lenne kedvem ilyeneken aggódni. Kidobnám.
2022. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudjuk, hogy pont ő miért keresett rá?
2022. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
nincs okod aggódni
2022. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
en kidobnám, ekkora balekot hogy nem inkognito modban nyomul
2022. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet is meg nem is. A többi viselkedésétől függ, ennyiből nem lehet megmondani.
2022. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte lennék a helyedben vele és rákérdeznék, hozzátéve, hogy nem akartam faggatni, de mégiscsak bántott kicsit a dolog belülről és beszéljük meg. Lehet, hogy tényleg semmi jelentősége nincs, te pedig őrlődsz.

Nem tudom mióta vagytok együtt, de szerintem ezt őszintén és nyugodtan meg kell tudnotok beszélni, ha nem, akkor ott gondok vannak és nyilván a válaszból és annak mikéntjéből is sokat le lehet szűrni.


Szóval szerintem beszélj vele.

2022. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!