Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de még mindig nem felejtettem el egy srácot. Mikor fog már elmúlni?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szeret, olyan jo ember, hogy én szerintem nem is találnék nála jobbat. Olyan mintaférj, minta apa típus. Viszont mielőtt megismerkedtünk, volt egy srác, (aki nem mellesleg a barátja) akivel csak neten beszélgettünk viszont sose találkoztunk, és csak játszadozott velem, de én meg közbe beleszerettem…Csak kihasználni akart, és én mikor ezt megtudtam, megszakitottam vele a kapcsolatot. Ráadásul annyira leszart, hogy ő ajánlott be engem a barátomnak, aki akkor még egyáltalán nem érdekelt, hiszen az előző srácot probaltam kiheverni. Aztán összejöttem a barátommal. Adtam neki egy esélyt, annak ellenére, hogy nem tetszett annyira. Csak annyira rendes fiú volt..úgy gondoltam, hogy megpróbálom vele, végre nem egy fuckboy, hogy majd elfeledteti velem az előzőt. Ő nekem az első is. Nagyon jó a kapcsolatunk. Szinte soha nem veszekszunk, szeretjük és tiszteljük egymást, de az a baj, hogy 1 nap nem telt el úgy, hogy ne gondoltam volna a másik srácra. Es tudom hogy csak kihasználni akart volna, én mégse tudom elfelejteni. És ez most olyan, mint egy érzelmi megcsalás. Neha úgy erzem, hogy tulleptem, sokszor meg azt, hogy egyáltalán nem. Mikor egyutt vagyunk kevésbé erzem magam így, de mikor napokig távol, akkor jönnek elő bennem ezek az érzések. Már 1 éve, hogy nem beszélek az előzővel és még mindig semmit nem halványult az érzésem felé.

Közrejatszhat az is, hogy az előző fiúval nagyon szórakoztatóak voltak a beszélgetéseink, nagyon vicces volt céltudatos, viszont a barátommal sokszor unatkozunk, nincs meg az a vibe. Ez hiányzik. Ez lehet az ok? Vagy nem éltem ki magam és az a baj? 20 éves vagyok, a 2 fiú 24-25.

Kerlek, sértő bántó kommenteket ne írjatok. Tényleg tanácstalan vagyok. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, írjon.


2022. jún. 22. 02:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

"Kerlek, sértő bántó kommenteket ne írjatok"



Oke, de ha meggondolod magad, kapsz tolem egy-ket incel jokivansagot :)



38F incel

2022. jún. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell jókívánság, hanem valami felhasználható, értelmes komment. Köszönöm!
2022. jún. 22. 03:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Össze se jöttem volna olyannal, akinél nem érzem a vibeot. Mert különben minek? Én a barátaimmal is érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Aki ennyi érzést nem vált ki belőlem, azzal mit akarjak kezdeni, mint férfival?

Valakit elfeledni valaki mással nem a legjobb döntés, mint látod.

Szerintem az a problémád, hogy neked meg hiányzik a kapcsolatok tini része, a hevesség és szenvedély, az érzelmi labilitas, a rózsaszín köd, amitől a pillangokat érzed. A mostani párod meg nem ilyen, de szerintem nem is vagy igazán szerelmes bele. (Amit korábban leirtam, az nem a szerelem érzése, hanem valaki beteges ragaszkodás, amikor meg nem tudjuk, hogyan kell szeretni.)


23N

2022. jún. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is butaság volt összejonni jelenlegi barátoddal, egy kapcsolat nem úgy működik, hogy nem vonzódsz valakihez, de mégis együtt vagy vele hátha idővel változik. Nem fog, lehet bármennyire kedves, ha nem vonzódsz hozzá, nem tartod érdekesnek, sose leszel boldog.
2022. jún. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen fiatal lennél, azt mondanám, idővel megoldódik a problémád, addig is a másik srác által generált szexuális feszültséget vidd be a kapcsolatodba. De mivel az emberek nagyon ritkán köteleződnek el 20 évesen, javaslom, add ki az útját a jelenleginek és szerezz olyan tapasztalatot, amire később építhetsz.
2022. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
El lehet köteleződni 20 évesen is, de ahhoz egy jó kapcsolat kene, ez meg minden, csak nem az.
2022. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De vonzódom hozzá, különben nem jöttem volna össze vele azért. Mert ahogy telt az idő, egyre jobban kezdtem megszeretni, csak ezt a hullámzó érzelmeket nem tudom hova tegyem, a másik fiú iránt. Olyan mintha szeretném a párom, de nem szerelemből. Ő tényleg nagyon komolyan gondolja velem, velem tervezi a jövőt, házasság család, gyerekek, és én is aboszolút el tudnám képzelni vele.

Úgymond minden okom meg van, hogy szeressem, de mégis hiányzik az az igazi szerelem érzése.

Sokszor azt kívànom, bárcsak később ismertem volna meg. Hogy bárcsak lett volna előtte más. Rosszabb. De csak azért, hogy legyen viszonyítási alapom. Mert az agyam azt diktálja, hogy ő a nyerő, ő illik hozzám, de a szívem meg mintha egy tini lenne tényleg, aki nem élte ki magát, mással kipróbálná stb. A barátom meg túl érett, túl komolyan veszi ezt a kapcsolatot. (Előtte nem volt senkim, még csók se senkivel)

2022. jún. 22. 09:29
 8/18 A kérdező kommentje:
Így olvasva a kommenteket, azért megnézném magam 10 év múlva, hogy végül hogy is döntöttem😅
2022. jún. 22. 09:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor azt kívànom, bárcsak később ismertem volna meg"


Ez a kulcsmondat.


#5 voltam

2022. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Mondom, az a bajod, hogy meg nem voltal kihasználva, nem volt szerelmi bánatod, nem csaltak meg, nem aláztak meg.

Egyébként a tapasztalatlanságnak semmi köze ahhoz, hogy be tudnál egy jó embert megbecsülni magad mellett, itt arról van szó, hogy borzasztó éretlen vagy. Ami persze nem gond 20 évesen, de akkor keress olyan kapcsolatot, amire vagysz, mert ez láthatóan nem az.

2022. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!