Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal a létező legapróbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal a létező legapróbb dolgokon is megalkudni kell, kicsit olyan, mintha mindent együtt kellene csinálnunk, ennek mi lehet az oka és hogyan lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Említenék néhány példát:


1. Este 6 óra van, éhes vagyok, szeretnék csinálni egy szendvicset, mert bár tudom, hogy később majd lesz egy nagyobb vacsi, nem akarok nagyon éhes lenni. Páromat megkérdezem, csináljak-e neki, a válasza az, hogy ne, és hogy várjuk meg a vacsorát, 1 óra és elkészíti, együnk majd akkor, közösen.


2. Mondom, hogy mennék futni 7 körül, azt mondja, menjünk inkább 9-kor együtt, mert akkor ő is jönne, de nem szeretne előbb menni, mert neki túl meleg van ilyenkor a futáshoz. Felvetem, hogy miért nem edz inkább itthon, én addig elmegyek futni, de az nem jó, mert ő ezt közösen szeretné csinálni


3. Leülnék kicsit laptopozni, elolvasgatni néhány dolgot, amire azt mondja, hogy most inkább csináljunk közös programokat, majd este keressünk 1 órát és akkor legyenek külön programok (de egy légtérben).


2022. jún. 23. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Amennyiben tényleg szeretnéd megérteni a párodat, és nem csak megerősítő kommenteket vársz, miszerint ez nem normális, olvasd el a "Sémáink fogságában" és a "Hogyan szeretsz?" című könyveket. Vagy kezdetnek olvasgass a neten a sémákról és a kötődési típusokról. Sajnos én is ilyen vagyok, és sose értettem, hogy miért, aztán ezek a könyvek olvasása során döbbentem rá, hogy mindez pár hónapos koromhoz vezethető vissza, amiről még csak emlékeim sincsenek.
2022. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
vótmá
2022. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem kötelezések, nincs retorziója annak, ha éppen nem jön össze valami. Nem kell mindig neked kompromisszumot kötnöd.
2022. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan part kell választani, akivel hasonlítotok és akkor nem kell (annyi) kompromisszumot kötni…
2022. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek a példák külön-külön teljesen normális dolgoknak tűnnek, de ha tényleg mindig mindenben ez van, akkor az idegesítő lehet. Beszéld meg vele. Mást úgysem tehetsz.
2022. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szívás.


Hát vagy elviseled vagy elhagyod

2022. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ember! És ezt a ....t te meg párodnak nevezed?!?!
2022. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Lepontozhattok, de akkor is pszichológiai tényeket írtam, hiába nem hiszitek el. :D Nem én találtam ki, hanem nálam sokkal okosabb emberek.
2022. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

8-as, csak éppen nem hasznos.

Attól, hogy a kérdező tisztában lesz a pszichológiai hátterével, még nem fogja jobban érezni magát ebben a helyzetben.

2022. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

És nem tudod azt mondani, hogy nem??

Nem olyan nehéz nem csicskának lenni

2022. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!