Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korrekt voltam ? Kb kicsivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt voltam ? Kb kicsivel több,mint egy éve vagyunk együtt, az én természetem eléggé szabad szellemű,nem bírom a kötöttségeket. A lánnyal heti egyszer találkozunk, most kicsit összejött minden és hanyagoltam őt is,a talikat is. Kicsit kiakadt.

Figyelt kérdés
Mondta,hogy nem kér sokat,heti egy tali elég neki. Ma lett volna tali,de közbejött nekem egy dolog,amit nem mondhattam le. Mondtam a lánynak,hogy ma nem jó,de valamelyik hétköznap bepotolhatjuk. Szerintem korrekt voltam,de a lány nem értette meg. Mi a véleményetek ?
2022. jún. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt voltál.
2022. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt voltál, de ennek a kapcsolatnak nevezett valaminek, semmi értelme. A leírásod alapján te pont szó szerint azok közé tartozol, akiknek nem való kapcsolat. Csak elpazaroltatod a lánnyal az ő idejét....
2022. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben korrekt voltál, nem is ezen borult ki szerintem. Azért borult ki, mert már jó ideje hanyagolod, ahogy írtad.
2022. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korrektnek korrekt voltál, de te azt nem látod át, hogy ezt a heti egy talit a lány MEGTŰRTE. Többet akart volna, de kompromisszumot kötött, mert annyira szeretett. Ez már neki nem volt így elég. Tanács a jövőre: keress olyat, aki hasonló módon fél a kötöttségektől és elég neki néha összefutni, szórakozni, kamatyolni.
2022. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!