Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexuálisan nem vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexuálisan nem vonzódom a páromhoz, akkor annak a kapcsolatnak lőttek?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de nem vonzódom hozzá, mert nem az esetem. Szinte csak a belső értékeit néztem, amikor összejöttünk, de ez még évekkel ezelőtt történt, úgyhogy az a minimális vonzalom is elmúlt, ami még akkor volt. Nem kívánom őt, viszont minden mást szeretek vele csinálni, ezért vagyunk együtt. Nem tudom van-e így értelme, mert a páromnak lenne igénye sokkal több szexre, de nekem már egyáltalán nincs. Heti 2x szoktunk szexelni nagyjából, néha 3, de sokszor nincs is hozzá kedvem, csak a párom miatt megyek bele. Ő viszont ennél is többet akarna, merthogy fiatalok vagyunk, és mi lesz később, ha már most csak ennyi van. Nem tudom mit tegyek, lehet jobb lenne ebből a kapcsolatból kilépni? Szerelmes nem vagyok, de nagyon erős szeretet érzek iránta.

2022. jún. 26. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ennek így nincs értelme, mindketten sokkal boldogabbak lehetnétek valaki mással.
2022. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon szép esti mese a szokásos 11-es mesemondótól, bár ma picit korábban jöttél.
2022. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a normális választ.

#2 mi bajod van? Nem kell elhinni, lehet tovább állni. Mondjuk azt előbb leírhatnád, hogy melyik része olyan hihetetlen.

2022. jún. 26. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ilyet se hallottam még. párszor megtosz aztán friend zónába kerül.
2022. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha tudsz vele szexelni, akkor igenis van vonzalom.

Csak az étvágyatok más.

Ahogy kezdted az elbeszélést, még baráti érzéseknek tűnt, de a barátjával nem akar szexelni az ember.

2022. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Van itt egy kis fogalomzavar!

Nyilván vonzódsz hozzá, ha évek óta együtt vagytok, az, hogy nem az eseted az legfeljebb ismerkedéskor volt akadály, kizárt hogy heti 2-3 és többször szexeltél volna vele, ha nem lenne szexuális vonzalom.

A probléma az, hogy nem szereted, az, meg hogy nagyon erős szeretettel az kizárt! Másik eset, ha a szeretet baráti, de akkor sugárban hánynál, ha egyáltalán felmerülne a szex vele.

2022. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"Nyilván vonzódsz hozzá, ha évek óta együtt vagytok, az, hogy nem az eseted az legfeljebb ismerkedéskor volt akadály, kizárt hogy heti 2-3 és többször szexeltél volna vele, ha nem lenne szexuális vonzalom."

Dehogy nyilván. Simán le lehet nyomni heti többszöri menetet is úgy, hogy közben végig tök más valakit képzelsz oda.

2022. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

5,6, mi olyan hihetetlen abban, hogy lefeküdt valakivel, akit nagyon kedvel, mert még pl tapasztalatlan volt és meg akart felelni, a kedvére tenni, vagy elhitette magával hogy a szeretet elég a szexhez meg majd alakul atb, aztán rájött, hogy tényleg nem vonzódik egyáltalán és ez nem így működik? De emberként meg szereti.

Én nem ilyen vagyok, csak nagy vonzalom esetén tudok/vagyok hajlandó szexelni, de vannak lány ismerőseim, akik nagyon jólelkűek és el tudom képzelni, hogy ennyire önfeláldozóak, mert még nekik van bűntudatuk, miért nem vonzódnak szexuálisan egy jólelkű emberhez.

Szóval hagyjuk a mindenre trollt kiáltást.


Hogy válaszoljak is: az elsővel értek egyet. Ez egy nagyon szép barátság (lehetett volna), vagy aszexuálisok között szuper kapcsolat, de így mindkettőtöknek hiányozni fog a megfelelő mennyiségű és minőségű szex. Nem vagy rossz ember, ha nem vonzódtál soha hozzá, így nincs is mit visszahozni. De ne húzd az idejét. A sajátodat sem érdemes.

2022. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BohócKolbász ***** válasza:
42%

Csak dísznek kellett neked a párod. Egy plüssmacinak akihez ha xar a napod odabújhatsz. Hazudsz neki és magadnak is. Tudod mit? Előbb utóbb valaki berobban az életedbe és úgy benyúl a bugyidba hogy elolvadsz. Párkapcsolat ide vagy oda. És meg fogod csalni!

Inkább szakíts vele, mondd el neki mi a baj és keressetek másik párt magatoknak!

2022. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"kizárt hogy heti 2-3 és többször szexeltél volna vele, ha nem lenne szexuális vonzalom."


Dehogy kizárt.

2022. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!