Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan hölgy,akinek azért ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hölgy,akinek azért ment tönkre a párkapcsolata,mert nagyon meghízott?

Figyelt kérdés

Ez lehet egyes férfiaknál válóok,szakítási ok?

Hogyan tudja ezt feldolgozni a nő?

Arra is kíváncsi vagyok,hogy konkrétan mekkora hízás miatt szakítottak.



2022. jún. 27. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
gusztustalan aki emiatt szakít
2022. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is,pedig gondolom sok ilyen van.
2022. jún. 27. 10:47
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem véletlen a mondás h a külső megfog a belső megtart.


Mivel azért a szexhez és a vonzalomhoz a látvány is kell nem értem miért kell ebben a témában álszenteskedni..

2022. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

"Nem véletlen a mondás h a külső megfog a belső megtart."


És te ezzel egyetértesz? Mert a kérdésben pont *nem* tartotta meg a belső a kapcsolatot.

2022. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem olyan élményem volt több alkalommal is, hogy amíg én odafigyeltem magamra (evés, mozgás) normális bmi-t produkáltam, átpártoltak kifejezetten kövér nőkhöz.

Normál testalkatú, sőt inkább sportos férfiakról van szó.

Bevallom elsőkörben döbbenetes felfedezés volt, pláne hogy előtte mindig bajuk volt a kövér emberekkel és szóvá is tetté. Na azóta felőlem mondogathatja bárki, hogy milyen az ideálja, az élet nem ilyen.

2022. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez nem teljesen olyan sztori, amilyet vártál, de nekem van egy ismerősöm, akinél ez probléma volt. A lány egyébként is husibb alkat volt (és ez jól is állt neki!), viszont 1-2 év kapcsolat után meghízott, és már eléggé a túlsúlyos kategória volt. Kb. 15-20 kilót szedhetett fel. A srác egy darabig nem szólt, aztán elkezdett célozgatni, végül leült vele beszélni, hogy ő nagyon szereti, de a régi alakja jobban tetszett. Nyilván nem esett jól a csajnak, viszont utána elkezdett edzeni, más dolgokat enni, és most újra a régi.

Konkrét ilyen szakítás viszont még nem volt a környezetemben.

2022. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Én szakítanék, mert bálnákra fel se áll, nem tudnánk szexelni se ezért.
2022. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk is hasonló mint a 6osnál.

Azzal a különbséggel hogy Azzal h leultem elmondani h régi alakjával jobban tetszett semmit nem értem el nála

2022. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Barkinel lehet szakitasi ok. Ha 60 kg amikor szerelmes lesz belé, ahhoz a külső is hozzatartozik. 80kgval nem ugyanúgy néz ki, a szex sem olyan. Ezek pedig kellenek a szerelemhez.
2022. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hellmano ***** válasza:
79%

És várj, mennyi ilyen férfi van, akinek dobnak 2 gyereket és utána elhízik az asszony és kényszerből együtt maradnak a gyerekek miatt...


Szerintem igenis fontos a külső, ha én a sportos nőkhöz vonzódok, akkor nem fog tetszeni, ha 15-20 kg felugrik rá és hangot adnék ennek, de nem az lenne az első, hogy szakítanék, hanem időt adnék a változásra, nyílván, ha látná az ember, hogy hiába adta az időt, akkor utána mehet a szakítás, hisz meg lett beszélve a dolog.


Amúgy azt veszem észre, hogy hosszabb kapcsolatokban az emberek belepunnyadnak egymásba és vagy az egyik fél elhízik vagy mindketten, "mert ez is jó ahogy van alapon" Mondjuk a jobb eset, ha együtt híznak, mert akkor nem vágja az egyik fél a másik fejéhez, hogy mennyit híztál basszus :D


Nyílván én gyerekkorom óta sportolok és csak olyan párt választottam magamnak, akiről tudtam, hogy neki is fontos az egészsége és fittsége. Persze +5kg-ot nem említene az ember még célzásként sem szerintem amúgy :) De a 10 már látszik bárkin, főleg aki sportos vagy normál testalkatú volt.

2022. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!