Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezelnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A próblémám a következő ..

Lassan fél éve vagyok együtt a barátommal, eddig minden rendben ment. Viszont mostanában elég rossz irányba mozdult el a kapcsolatunk. Az a helyzet, hogy ha más programom van, nem érek rá vele beszélni, azonnali féltékenységbe, vitába torkollik minden. Ha megmondom neki, hogy más programom van, nem igazán fogadja el. Továbbra is hivogat, ír, amíg fel nem veszem, illetve nem reagálok. Nagyon szeretem, de néha szükségem van egy kis énidőre is, illetve van olyan is, hogy nem saját akaratból nen beszélek vele. Igazàból fogalmam sincs, hogy ezeket a helyzeteket, hogyan is kellene kezelnem. 20/L



2022. jún. 29. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ülj le vele az asztalhoz, egyetek valami finomat aztán mond el neki hogy ne csinálj ezt, mert ez nem vezet jófelé.

Nem szeretnéd hogy ez miatt megromoljon a kapcsolatotok és végső esetben szakítanotok kellene.

Ha ezekután sem változik semmi sem,megharagszik erre,rosszabodik a helyzet, sajnos jobb ha végetvetsz ennek a kapcsolatnak.

Negatív dolog, hatások után is tovább folytatod a kapcsolatot vele szerintem rosszabbul fosz járni és még tönkre is tesz.

Ha engem pl megérnél én 24 éves fejjel megtudom érteni, el tudom ezt fogadni.

2022. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dührohamai még nincsenek?

Légy ovatos.


Egy ido muova szépen lassan mindenben meg akarsz neki felelni ugrasz majd a telefonra barmikor ha hív, stb. Így kezdődik.

2022. jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg akkor hagyd őt, keress egy olyan embert akivel megértitek egymást.
2022. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A helyzetet nem neked kell kezelni, hanem neki!

Meg kellene értenie, hogy van életed, programjaid, szereted, de nem állsz készenlétbe, azért, mert éppen azonnal téged akar. Ha keres vissza fogod hívni, a hisztijével csak tönkreteszi a kapcsolatotokat.

Amennyiben nem érti meg, akkor rövid úton meg kell szabadulni tőle.

2022. jún. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát..

Én azt mondom, menekülj!

Ahol már az ember két lépést nem tehet vita nélkül, az már rég nem kapcsolat.

2022. jún. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Azért ez így elég egyoldalú. Éppen fél év után jelentkezik a probléma? Azt gondolom, ha fél évig ez nem volt, akkor te is változtattál valamin, hogy ez kialakult nála, több találkozgatás mással stb. Vagy épp eddig is ez volt, hagyott rá időt, és ezt relatív soknak találta. Nem tudom pontosan, csak feltételezek, mert a te oldaladat ismerem. De nem minden fekete és fehér! Szóval szerintem nálad is történt valami, vagy most telt el annyi idő, hogy véleményt tud formálni. Másokkal ellentétben azt mondom így, hogy szerintem nem csak a kérdező párjának kell elgondolkodnia, hanem a kérdezőnek is. 20 éves, ezt el kell tökélni, hogyha van kapcsolatom, azt ápolni kell, nem állandóan haverozni, vagy anyu, apu. Ha ez nem megy kérdező és ez fennáll, akkor azt kell mondjam, hogy nem állsz még készen egy kapcsolatra.
2022. jún. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd vele a határokat, mi az ami fontos számodra. Hogyha nem fogadja el még mindig van lehetőséged dönteni, hogy ennek ellenére szeretnél vele lenni, avagy keresel mást.


Szerintem egy kapcsolatnak jobbá kell tennie mindennapjaid, ahol korlátozva vagy, nem csinálhatod amit szeretnél, az hosszútávon csak rombolni fog és nyűg lesz. Igaz barátaid ne dobd el egy kapcsolatért, mert míg ők téged szeretnek, mindig melletted állnak, addig a párod meg akar változtatni és korlátozni!

2022. jún. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp átbillent a mérleg és a haverokra fordít több időt. Nem feltétlenül a rosszat kell látni a másikban, hanem meg kell érteni, hogy egy ember álláspontja alapján nem állítunk fel véleményt. Mindent csak feltételezni lehet. Igenis 20 éves a kérdező és kapcsolatban van. Nem azt mondom, hogy ne jusson idő haverokra, hanem igenis felnőtt fejjel tudjunk határt húzni, hogy igen ezen a héten X napon vele, ezzel a társasággal leszek. De sajnos az nekem nem módi, hogy van X barátnő y barátnő Z barátnő és akkor egyik nap vele vagyok, másik nap vele, harmadnap meg vele. Bocsánat, de ez így nem normális, ha így van. És ha ez az eset áll fent, akkor én is ki lennék akadva a kérdező párja helyében.
2022. jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd számolj be hogyan sikerült megbeszélni vele?
2022. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sehogy nem sikerült megbeszélni, illetve csak egy pár órára, utána folytatódott az egész. A következő pár sorom azokhoz szól, akik azt írták, esetleg nálam változott meg valami. Nem nem változott meg semmi. Barátaim szinte nincsenek, amúgysem járok el otthonról sehova. Az egyetlen "bűnőm' az, hogy a kiskorú testvéremnél vagyok látogatóban, aki egyébként államigondozott. Nem fogadja el, hogy ha itt vagyok, rá szeretnék több időt szánni. Párommal nem lakunk együtt, szóval ha otthon vagyok, akkor minden időmet neki szentelem. A hétvégéim javarésze az övé. Nem találkozom sem haverokkal, sem rokonokkal. Senkivel szinte. Nehéz téma, és úgy érzem nem találok jó megoldást. De elengedni nem szeretném öt, ez még nem ok a szakításra szerintem.
2022. jún. 30. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!