Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem valaki másba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valaki másba, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal, szinte a kezdetektől együtt is élünk. Nagyon szeretjük egymást, de valahogy mégsem akar működni. Nem érzem magamat felszabadultan mellette, nem vagyunk egy hullámhosszon. Közbe megismertem valakit, akivel elsőre megvolt az összhang, és azóta ez csak erősödik. Lehet, hogy csak egy fellángolás, de már 4 hónapja tart és egyre jobban érzem, hogy beleszerettem. Nem szeretnék szakítani a párommal,mert egy nagyon jó ember és mindent megtesz azért, hogy működjön a kapcsolatunk. De képtelen vagyok a szemébe nézni, mert szégyellem amit érzek. Fogalmam sincs mit tegyek, tudnátok tanácsot adni?
2022. jún. 29. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 1 éve vagytok együtt, de már 4 hónapja más iránt táplálsz érzéseket. Na vajon mit kéne tenni? Nem kellene önzőnek lenni és csak azért vele lenni, mert jó ember (nyilván ebből neked származik előnyöd), és mert félsz egyedül lenni, vagy attól, hogy a másikkal sem lenne annyira szupi, aztán egyedül maradsz
2022. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 no komment..

#2 Nem félek az egyedülléttől, sosem volt ezzel problémám. Inkább attól félek, hogy a páromnak ezzel nagy fájdalmat okozó és magát fogja hibáztatni. Meg bennem van a kérdés, hogy beletettem-e mindent ebbe a kapcsolatba annak érdekében, hogy működjön. De már nem tudom mit kéne tennem

2022. jún. 29. 12:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából a másik férfitól nem szeretnék semmit, mert ő is kapcsolatban van. De attól még vannak érzéseim iránta, és az én kapcsolatokra nézve ez nem túl jó...
2022. jún. 29. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék.


Alapból azt gondolom, hogy ahová be tud férkőzni egy harmadik, ott nincs valami rendben a kapcsolattal. Viszont ha ez 1 éven belül történik meg, amikor még bőven a rózsaszín ködben kellene úsznod, akkor főleg nem érdemes együtt maradni.

2022. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Jajj...hát érzéseid vannak....az már nem semmi! Szakítsd.meg a kapcsolatot a nagy érzéseiddel, és tegyél te is a jelenlegibe.


Komolyan, óvodas szint.

2022. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja egy másik férfiba vagy szerelmes, úgy hogy csak egy éve vagytok együtt. Ez minden, csak nem korrekt. Ha el is múlik az érzés a harmadik fél iránt, az sem számít, lesz más, aki iránt vonzódni fogsz, hiszen itt a probléma a kapcsolattal van.

Magadat is becsapod ha együtt maradtok

2022. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nevezed a párodnak, ha nem működik a kapcsolat, ha nem érzed jól magad mellette, ha mást szeretsz? Úgy érzed, tartozol neki azzal, hogy mindennek dacára vele maradsz?
2022. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!