Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a pàrom mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a pàrom mellett megnézek más férfiakat is?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt a párommal.

Ő az első komoly kapcsolatom, nagyon szeretjük egymást, de mégis megnézek más férfiakat is mellette.

Sosem tudnám megcsalni, de mégis sokat gondolok egy ismerős férfira. (Nagy ismerettség nincs köztünk, csak 3 x beszéltünk)


23/L



2022. jún. 30. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas a kapcsolatod. Dobd fel valamivel. A fantáziálás része nem egy jó jel általában.
2022. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Erre szokták a férfiak mondani, hogy hűséget fogadtak, nem vakságot. Nincs ezzel semmi baj.
2022. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Yoda m. ***** válasza:
26%

Kedves Kérdező!


Az, hogy mi normális és mi nem... az mindig attól függ, hogy mekkora szélsőségeket vagy képes belátni és/vagy meg is tapasztalni.


Ám... mielőtt bármiféle választ adnék kérdésedre... előbb tudnom kellene, mit jelent nálad pontosabban az a kifejezés: "első komoly kapcsolatom"?

Persze az is segítség, ha arra próbálsz rámutatni, hogy mit takar a "komolytalan kapcsolat" szóösszetétel.

Ugyanis ahány ember véleményét hallottam, olvastam... annyiféle volt erre az elgondolás.


Nos?🤔


Az ERŐ legyen veled!

2022. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!