Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért teszi ?

Figyelt kérdés

A chattalest amit folytatunk a barátommal, amikor nem vagyunk egyutt, lattam a mobiljában, hogy fotókat keszít róla .... a fotók közt talaltam mikor mutatott kepeket, akkor lattam, hogy screenshotok keszulnek a beszelgetesröl, bizonyos reszletekröl, ahol peldaul feltekenykedem...

Mondjuk a chatt megmarad fölösleges lefotózni ....


2022. júl. 1. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán elküldte valakinek.
2022. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet drogozik, s rossz a memóriája, így tudja mikről chateltetek.
2022. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ki akar röhögtetni valakivel könnyebben előkapja a képet mint ha a szövegből akarná kikeresni. Vagy erre veri, vagy ezzel növeli az egóját. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ő mit mond?
2022. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizonyítékokat gyűjt ellened.
2022. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a haverjával röhögni akart rajtad egy jót, hogy milyen féltékeny pcsa vagy.

Az sincs kizárva, hogy erre veri. Vannak érdekes emberek érdekes dolgokkal.......

2022. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mutatja másnak, vagy arra veri, vagy bizonyítékként gyűjti. Mert a chatet tudod törölni-ha messenger.
2022. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly, egyes pasik féltékenykedő szövegre verik ki? Arra áll fel, hogy "ránéztél a Julisra, láttam, ne tagadd!"?
2022. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7, nem, arra, hogy őérte megveszik a zasszony mert ő egy akkora de akkora...
2022. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Párom korábban nem egyszer mondta, hogy egy nagyobb veszekedésünk után mikor hazament rögtön kiverte, úgy felizgult.

Szóval sosem lehet tudni a pasik mire izgulnak fel :D

2022. júl. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!