Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnél ha fogyna az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél ha fogyna az ilyen alkatú barátnőd?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a képen látható nő a barátnőd:

[link]

Örülnél, ha bejelentené, hogy elkezd diétázni és fogyni?


2022. júl. 5. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülnék neki
Nem, jól áll neki a plusz kiló
54 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
semleges, nekem mindenhogy jó
2022. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel így tetszik. Ettől függetlenül tegye, ha ő ezt szeretné, ha fogyni fog is szeretem.
2022. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképpen jót tenne vele az egészségének.
2022. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
81%

A lány/nő maga szép legalábbis az arca és aki egy ilyen kaliberű lánnyal jön össze annak vszeg ez a tipus bejön így nem lenne jogos azt kérni tőle hogy fogyon vagy változzon.


A másik oldal pedig ami sokkal gyakoribb és parasztlázadás szokott lenni belőle mert a Nők nehezen viselik hogy ha összejössz valakivel aki kb egy 45-50kg-s párductestű lány és szépen elhagyja magát. Na ott jogos olyat kérni hogy figyeljen magára mivel van egy oldal ami a szeretet és a megszokás emiatt ha dagi ha nem te szereted őt viszont 100/95 ember ha összejön egy tipussal és az illető megváltozik az nemigazán szokott bejönni (itt az elhizásra gondolok épp).


Ha egy +size molet lánnyal jönnék össze akkor kussolok és szeretem imádom viszont ha egy vékony alkatuval (aki pl nekem jön be) akkor biztos hogy diétáztatnám ( ugyan ez forditva is ha én híznék el rám is vonatkozna)

2022. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Össze se jönnék ilyennel
2022. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Örülnék neki, akit szeretek annak féltem az egészségét és épségét.
2022. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy tehén. Nem jönnék össze tehénnel, tehát a kérdésben említett eset csak úgy fordulhat elő, hogy vékony volt amikor összejöttünk, és meghízott. Ez esetben örülnék, hogy fogyni akar.
2022. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát ebből van mit fogyni...
2022. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj hogy ha fogyna akkor fogyna a hatalmas gyönyörű melleiből is, akkor meg inkább ne fogyjon egy grammot se.
2022. júl. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen alkatom van, jó tudni, hogy tehénnek számítok....
2022. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!