Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnél ha fogyna az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél ha fogyna az ilyen alkatú barátnőd?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a képen látható nő a barátnőd:

[link]

Örülnél, ha bejelentené, hogy elkezd diétázni és fogyni?


2022. júl. 5. 22:51
1 2
 11/20 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

Ezen mi számítana nem tehénnek?

Az ideális testsúlyának kb kétszerese, annyi hogy szerencsésen hízott, nem egy gömb lett mint a legtöbb dagadt, hanem még fel lehet lelni benne emberi vonásokat.


Elhiszem, hogy az átlagember egyre kövérebb, de attól még nem az lesz a normális...

2022. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha tesz az egészségéért valaki, az mindig dicsérendő, ugyanakkor nekem tetszenek az ilyen jó eloszlású alakok is.
2022. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha barátnőm így elhagyná magát, akkor meg se várnám, hogy lefogyjon... már rég nem lenne a barátnőm. Ilyen magára igénytelen koca asszonyság nekem nem kell.
2022. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

"Örülnék neki, akit szeretek annak féltem az egészségét és épségét"

Aki ezt lepontozta az nem hallott még a szív és érrendszeri betegségekről, a zsírmájról, a gyomorrákról, és a cukorbetegségről.

2022. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem ronda arcra ez a tehén!


Én örülnék ha fogyni szeretne.

2022. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

Számomra nagyon vonzó a lány.

Ki ő?

29/F

2022. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: catherine li
2022. júl. 6. 14:52
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
#10 Minden nap tanul valami hasznosat az ember. Bár az baj, hogy erre csak most jöttél rá. :D
2022. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%

Nyugodtan személyeskedj 18-as, bár én ezt nem tettem.

De akkor is ilyen alkatom van a 160 cm-hez a 74 kilómmal és igen, nem vagyok gömb, mert homokóra alkatom van, de ez akkor sem a "tehén szindróma" sem a képen, sem a saját alkatomon. A tehén a kb. 160 cm-hez 90 kilónál kezdődne....

Úgyhogy tévedtél, mert nem tanultam ebből semmit, mert ez hülyeség.

2022. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%
9 Így is lógnak a mellei, ha fogyna nagyon csúnyák lennének. Ráadás a bikini alsóba betűrt hatalmas gyomor.. undorító
2022. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!