Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom regisztrált Tinderre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom regisztrált Tinderre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Láttam az e-mailjei között, hogy hitelesítése az e-mailjét tinderre, tehát regisztált. 3 napja jött ez az üzenete. Kíváncsiságból, hátha megtalálom őt, regisztráltam kamu fiókkal, és nekem is jött ilyen hitelesítő üzenet. Őt nem találtam meg rajta, valószínű ő is kamu fiókról lehet.


Ti szembesítenétek ezzel? Rákérdeznétek, hogy mégis minek regisztrált? Ez már szakító ok lehet?


Igazából nagyon fáj, hogy ezzel szembesültem, félek, hogy elveszítem.



2022. júl. 6. 00:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Miért látod a levelezését?

Egyértelműen megkérdezném, és nem hatna meg, hogy kíváncsi volt. Aki szeret az nem kíváncsi még kamu profillal sem.

2022. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Küldtem neki e-mailt amiben csatoltam pár tananyagom amit ki kell nyomtatni. Azt mondta nem érkezett meg neki az összes anyag amit küldtem. Mivel már amúgyis a gépnél voltam (közösen használjuk) ezért megnéztem és akkor láttam meg.
2022. júl. 6. 00:51
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
A Tinder ugye tudod, hogy kb. szexpartner kereső? Biztos lehetsz benne, hogy egy megcsalásra való készületet buktattál le. Innentől a te dolgod, hogy mit teszel. Én a helyedben most szembesíteném aztán kidobnám. Ha nem a Tinder akkor majd a Badoo vagy egyebek lesz. Ha a jó oldalát nézed legalább kiderült.
2022. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
6%
Ennek a kapcsolatnak bizalom híjján úgyis annyi. Ha te nem hagyod ott, akkor majd ő fog, főleg ha rájön arra is amit csináltál.
2022. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Végül a tananyag ki lett nyomtatva rendesen?
2022. júl. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Helyedben rákérdeznék, hogy ez mégis mi és válaszától függően döntenék. Az, hogy te is regisztráltál Tinderre csak azt éred el, hogy neked is lehet szexpartnered, nem oldod meg vele a párkapcsolati problémád!
2022. júl. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem is értem, hogy hogy merül fel a szakítás kérdése. Számomra EGYÉRTELMŰ, hogy ha a másik a hátam mögött ismerkedik, az szakítás.
2022. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
Ennek már vége, csak még maradhatsz, amíg nincs jobb. De már mással is szexel.
2022. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Ki ez a sok lepontozo János? Jaaa, azok, akik szerint belefér ismerkedni a másik tudta nélkül egy kapcsolatban :DDD
2022. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a párom. Nekem gyanús volt. "Nem értette" hogy hogy lehet hogy ilyen e-mailt kapott. Közben meg próbálta terelni a témát, és mondogatta, hogy ő biztos nem regisztrált. Szerintem csak inaktiválja a fiókját állandóan, ha lehet ilyet. Most láttam, hogy a közelmúltban is kapott ilyen üzeneteket a Tindertől, de az a levélszemétben volt. Tehát olyan, mintha folyamatosan újra regisztrálna majd törli, vagy nem tudom mit csinál. De letagadta, én meg nem kontrázhatok rá, hogy ne nézz már hülyének, úgyis tagadná valószínű. De az igazságot pedig megérdemelném szerintem... Ha más regisztrálgatna az ő e-mailjével, akkor tuti nem így reagált volna. Akkor nem terelte volna a témát és mondta volna hogy "mégis ki csinálhatja, mert én biztos nem". Láttam az arcán, a reakcióján, hogy van vaj a füle mögött valószínű.


Mégis mit tegyek? Szeretem, de bánt ez az egész, és szeretném tudni az igazságot, hogy le tudjam zárni. Nem akarok veszekedni vele, teljesen higgadtan hoztam fel a témát. De így sajnos, tőle, valószínű nem fogom megtudni az igazságot. Egyszerűen nem tudom hogy vezessem rá vagy hogy derítsem ki, hogy használja-e az alkalmazást. Engem bánt, és nem szeretnék így vele maradni, de amíg nem tudom biztosan, nem beszél velem őszintén, addig nem tudom nyugodt szívvel lezárni sem. Mi lenne a célszerű megoldás? Simán letagadja, és én úgy szakítanék vele, hogy nem is tudom a teljes igazságot. Szerintem megérdemelném.

2022. júl. 6. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!