Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak! Ti regisztráltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti regisztráltatok már kíváncsiságból modell férfival tinderre? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki! A rendes profilommal max 10 matchem volt 1 hét alatt.


Felregisztráltam egy félmeztelen modellel és 1 nap alatt 300 nál járt a számláló. Senkire nem kellett rá írnom, mert a nők írtak rám. Így tényleg jó tinderezni! Így már értem miért van akinek tetszik!


Nektek milyen eredmények lettek?


Ezzel a képpel: [link]


Igaz volt egy lány aki írta, hogy kamu vagyok, ő okos volt!


2021. aug. 8. 11:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Áh ez a kép nagyon kamus, nemgondolnám hogy ennyire hülye kb minden nő😂
2021. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
71%
Pedig ....
2021. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
78%
Elég jól néz ki a kamu kép. ❤️
2021. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Mariano di Vaio <3 <3 <3 Adnám, de tudnám, hogy csak egy nyomorék van a kamuprofil mögött.
2021. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
65%

A tinderen túlnyomóan tizenéves buta lányok vannak, lehet, hogy ők bevették, hogy a profilod kamu. A képről ordít, hogy nem valós felhasználóé.


Tanulságok:

-kamuzással a hülyéket vonzod be

-hülye az, aki tinderezik, és vár tőle valamit

-a kérdés ócska provokáció (vagy szintúgy kamu), és nem csodálom, hogy nincs barátnőd ilyen mentalitással

2021. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
36%
Már megbocsáss 4es de miért nyomorék, csak kíváncsi volt valamire a kérdező ... és innentől kezdve igazából az a tény hogy nem csak a kinézet számit a lányoknak kicsit inog :D Bezzeg amikor valaki férfi leírja ugyanezt akkor jön a hőbörgés :D
2021. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%

"és innentől kezdve igazából az a tény hogy nem csak a kinézet számit a lányoknak kicsit inog :D "


Ezt a hülyeséget ki mondta neked?

2021. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
36%

Felregisztráltam egy félmeztelen modellel és 1 nap alatt 300 nál járt a számláló. Senkire nem kellett rá írnom, mert a nők írtak rám. Így tényleg jó tinderezni! Így már értem miért van akinek tetszik!


Azt hiszem ezt nevezik statisztikának 7 es :D

2021. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Erre a pasira én is jelentkeztem volna.
2021. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy a kinézet nem szükséges hozzá. Kapcsolatra ettől függetlenül kell a normális személyiség is.
2021. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!