Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippek hogyan lehet kiküszöböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek hogyan lehet kiküszöbölni a megcsalást távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 1 évig még biztosan távkapcsolatban élünk. Nagyon szeretjük egymást, tényleg minden a lehető legjobb köztünk, barátságból alakult át szerelemmé a kapcsolat, így nagyon jól ismerjük egymást. Korábban úgy tűnt, hogy 3 év után összeköltözünk, de bizonyos okok miatt csúszik 1 évet az összeköltözés.

Azt hiszem, beleéltem magam ,hogy idén összeköltözhetünk, picit rosszul esik, hogy újabb 1 évet kell várni erre. Közben egyre jobban vágyódom a mindennapi intimitásra, beszélgetésekre, stb. és 3 év alatt sok férfi próbált már ismerkedni velem, de minden esetben hárítottam és közben be kell látnom, hogy én sem leszek fiatalabb (28/N). Jelenleg is tisztában vagyok azzal, hogy több férfi is szívesen ismerkedne velem hosszútávú kapcsolat céljából és egy városban is élek ezekkel a férfiakkal. (Nem történt flört vagy találkozó.)


Hogyan tudnám megerősíteni magamban, hogy kitartsak még egy picit? Aki volt hasonló helyzetben, szívesen olvasnék ötleteket, javaslatokat.



2022. júl. 6. 10:53
1 2
 1/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
20%

Vagy korrekt ember vagy, vagy egy ri*ó. Elég szomorú, hogy neked ehhez bármiféle megerősítés kell.

Ha azt írom, nyugi, kibírod, és ne legyél egy féreg, nem leszel, és kés vagy wtf?

2022. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
A távkapcsolat nem kapcsolat.
2022. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csalódott vagyok, hogy újabb 1 évvel húzódik az összeköltözés. Tavaly is ugyanez volt a forgatókönyv, hogy már csak 1 év, ami most újabb 1 évvel csúszott.

Jó lenne összeköltözni, meghallgatni a másikat, hogyan telt a napja, együtt, közösen fejlődni. De mindig csak az ígérgetések mennek. Ilyenkor eszembe jut, hogy mással vajon korábban össze tudnánk-e költözni, vajon milyen lenne mással. Nem szexkapcsolatra vagy ilyesmire vágyom.


Talán ultimátumot/határt kellene szabni, hogy fel is út-le is út, ha jövőre végre nem költözünk össze, akkor vége?

2022. júl. 6. 11:05
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem sikerül az összeköltözés? Rajtatok kívülálló ok? Vagy a párod táncol vissza állandóan?
2022. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen idősen három év távkapcsolat rengeteg idő. És nincs garancia, hogy a közelséget bírni fogjátok.
2022. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Leírod, hogy mi az oka annak, hogy ismét egy évet kell várni az összeköltözéssel ?
2022. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy kistelepülésről származunk, a munkalehetőségek eléggé korlátozottak ott. Ő jelenleg is ott él és dolgozik. Most nevezték ki egy jobb pozícióra, illetve a jelenlegi (és előlátható jövőbeli) gazdasági helyzetben nem mer váltani.


Én idén diplomáztam (korábban más területen dolgoztam dolgoztam, később kezdtem az egyetemet), pályakezdő vagyok és sajnos a diplomámmal, pályakezdőként nem tudok elhelyezkedni ott, ahol ő él, így nekem marad a főváros.

2022. júl. 6. 11:28
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Most már méginkább érthetetlen, hogy miért nem akar összeköltöni.

A fővárosban azért nem olyan nehéz munkát találni.

Szerintem nem is akar igazából egy összeköltözést és a jelenlegi helyzet neki teljesen megfelel.

Te meg így csak szenvedsz mert többet szeretnél vele lenni.


Az az 1 év meg vicc.

Ha akarná akkor elkezdene munkát keresni a fővárosban miközben még dolgozik és ha sikerült neki akkor ott ahol most van felmond és lehet költözni.

Semmi nem változik 1 év múlva.

2022. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát, őszinte leszek, szerintem ez nem több kifogásnál. Ha a fővárosban nem talál jó munkát, ahol sehol. És az, hogy a gazdasági helyzetben nem mer költözni - ha erre vártok, a büdös életben nem fogtok összeköltözni. Nem úgy tűnik, hogy a recesszió egyhamar meg fog állni...

Szóval én nem csodálom ezek után, hogy elment a motivációd a kitartástól - én már egész biztosan ultimátum elé állítottam volna.

2022. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is csak kifogásnak érzem, és nem nagyon töri magát, hogy összeköltözzön veled.


"e a jelenlegi (és előlátható jövőbeli) gazdasági helyzetben nem mer váltani."


Kamu. Nem akar veled összeköltözni.

2022. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!