Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Fél év kitartó és lelkes udvarlás után, végre összejön egy jó szex.(Nem a legelső szex, de eddig inkább 1-2 próbálkozás volt, mert nem tudtunk megfelelő körülményeket teremteni-A helyzet nem egyszerű, a férfi külföldre jár dolgozni, csak havonta jön haza 1-1 hétvégére,én meg elvált vagyok egy 4 éves kisgyerekkel),tehát nem csak azért kellett ennyit várni,mert èn annyira kérettem magam..Tehát volt egy jó szex, miután ő három napra eltűnt, de 3 nap után újra jelentkezett.

Miért?Lehet,hogy csak nekem volt jó?Vagy gondolkodott,vagy?

Kort és nemet is kérnék a válaszokhoz.



2022. márc. 5. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed meg?
2022. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg üríteni azért jó leszel. Sokat ne képzelj bele.
2022. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, se távkapcsolat. Ez csak szex kapcsolat
2022. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Ne hidd, hogy ő kapcsolatot szeretne. Jó volt szexelni és ennyi volt. Ha többet akarna akkor már szex után tudatta volna veled (vagy előtte).
2022. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Szombat! Még mindig az ágyban döglöm! 🤟
2022. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Megkérdezhetem, hogy te milyen lehetséges közös jövőképet látsz egy olyan férfival, aki havonta egy hétvégére jön haza külföldről?
2022. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6;# Azt ugyan nem írtam, de egy pocsék házasságon vagyok túl.Azért,mert nő vagyok, minden körülmények között már egy másik házasságért kellene kapálóznom, konkrét jövőképpel?Jelenlegi lelkiállapotomban ez a kapcsolat nekem kb épp megfelelt,néha randi, beszélgetések telefonon,ennyi.Igen, az zavart,hogy lehetne több intim együttlét,meg most ez,hogy három napra eltűnt.

4#;Éppen ez az,mint írtam fél évig lelkesen udvarolt,tehát eddig ment az így imádlak-olyan,Valentin nap,stb.Csak,a szex után meg eltűnt egy időre.

2;# Bírom azért az ilyen kisarkított felfogásokat, szerintem azért nem minden csak fekete meg fehér...vagy akkor ezzel az erővel, ha a női szerető üríteni jó, akkor a feleség házicseléd, a férfi szerető élő vibrátor, a férj meg egy bankautomata.Emberek vagyunk,szerintem vannak átmenetek...

Köszi a válaszokat, bár kértem nemet és életkort is,azt mondjuk nem írt senki.

2022. márc. 5. 10:09
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

"Ilyenkor mi van?"


Semmi, nem gondolja veled komolyan.

2022. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért, előtte fél évig napi kapcsolatban voltatok? Milyen kapcsolattartás volt?
2022. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9; Igen, illetve talán kétszer volt,hogy kihagyott 1-1 napot.A,kapcsolattartás telefonon,messengeren történt,amíg külföldön volt, amikor hazajött,mindig találkoztunk,eljött akkor is,mikor nyilvánvaló volt,hogy nem lesz szex,illetve egyszer volt olyan,hogy összesen 10 percre tudtunk találkozni.
2022. márc. 5. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!