Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarázkodnál a párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázkodnál a párodnak ha megcsalással vádol, mert éjszaka nem vetted fel a telefont, mert aludtál és nem hallottad?

Figyelt kérdés

Elmondod, hogy aludtál. Nem hiszi el.

Ezután?


2022. júl. 6. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy mégis mit vár el tőled ezek után ? Ha nem hiszi el azzal nem igazán tudsz mit kezdeni.

Adtál neki okot a bizalmatlanságra ?

2022. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Az ezutánig nem jutnánk el.
2022. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy is néz ki, hogy nincs már ezután. Jelenleg nem állunk egymással szóba. És nem tudom, vegyem e a fáradtsagot magyarázkodni, meg rohanni utána, ÁRTATLANUL.
2022. júl. 6. 11:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyarázkodnék. Beteg a párod.
2022. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha adtál korábban okot féltékenységre vagy elveszett benned a bizalma, akkor érthető a kiborulás. Jogos vagy jogtalan, a vége ugyanaz. Bizalom nélkül nincs egészséges kapcsolat.
2022. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, nem keresem én. Eddig sem kerestem.


Erre felhívott ő most. Egyből mondtam, az ejszakáról mégcsak vitát sem nyitok, ugyse hiszel nekem, tegyük is le beszelgetés nélkül a szia után sziaval.

És lám lám, ő vett vissza.


Valahogy nem érdekel engem az, hogy olyan ember bízik e bennem, akihez hű vagyok. Nem érdemlem meg a gyanúsítgatásokat, feszkot, érzelmi zsarolásokat, bármit. Lehet akkor menni.

2022. júl. 6. 11:37
 7/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Valszeg az lenne az utolsó lépése velem egy kontextusban. Ha ENNYIRE sem bízik meg bennem, akkor lényegében nálam már csak a stáblista van hátra. :(((
2022. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
A bizalmat nem csak hűtlenséggel lehet eljátszani. Ez a leszarom-stílus pedig téged minősít
2022. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeségre nem lehet másként jól reagálni, mint ahogy te tetted, de a körülmények ismerete nélkül nem nagyon lehet jól tanácsot adni. Eddig is ilyen féltékeny volt? Mióta vagytok együtt? Mitől jött neki ez a gondolat?
2022. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hívott? Bajban volt? Vagy csak éppen akkor támadt kedve beszélgetni? Abban az egy esetben tudnám csak elképzelni, hogy haragudjak ezért, ha bajban lettem volna és fixen tudom, hogy a párom direkt nem veszi fel. De hogy rögtön megcsalásra gondoljak, az elég beteg. Volt valami előzmény, ami miatt ezt feltételezheti?
2022. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!