Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit csinalhatott egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinalhatott egész éjszaka? Nem jött haza

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gyors és lényegre törő leszek. 5 éve vagyok együtt a férjemmel, van egy 5 hos kislányunk. Reggel 4kor megy melózni este 6ra ér haza mindig. Tegnap felhivott 6 felé hogy a kollégákkal beulne egy sörre ide a kocsmába mert már beertek a városba ahol lakunk. A kocsma 2 utcával arebb van. 19.00kor hívom hogy fürdetni kéne a gyereket merre vagy? Mindjárt megissza a sort és indul max negyed óra. KB 1 óra múlva felhivtam. Ki volt kapcsolva. Apukamat is felhivtam hogy csörgesse már meg és az ocsemet is. Ki van kapcsolva. Egész éjszaka nem jött haza. Most mit kellene tennem? Nem aludtam semmit éjszaka az idegtol. Ha te lennél a helyembe mit csinálnál?
2021. dec. 11. 08:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod valamelyik kollegajat elerni? vagy a kocsmat felhivni?

kinezed belole, hogy megcsal? vagy annyira bemyom, h nem jut haza? mert ha nem, akkor akar valsmi baja is tortenhetett.

2021. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
98%

Kikkel volt? Azoknak a számát, elérhetőségét megszerezni, körbekérdezni. Ők hazaértek-e.

Munkahelyet felhívni.

Elsőkörben.

Utána már más kérdés.

2021. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
19%
Gobdolom felrekurt
2021. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%

Azóta sem ért haza ès azóta is ki van kapcsolva?

A kocsmában körbekérdeznèk, és a kollègáinál is.

2021. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
27%
Végül a gyerek meg lett fürdetve?
2021. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Azóta sem ért haza. Sosem csinált ilyet. Kollégák elerhetoseget sajnos nemtudom csak látásból ismerem őket
2021. dec. 11. 08:35
 7/67 anonim ***** válasza:
98%

Akkor munkahely és kocsma.


A nevüket se tudod? Facebookról v valahonnan kideríteni?

2021. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
2%
Az 5-ös kérdése jó. A gyerek meg lett fürdetve? Szerintem még , még ittak. Majd a kollégánál folytatták. Ma megtudod.
2021. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
98%
És online sem volt?
2021. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
19%
Kérdezd meg tőle, ha hazaér totál másnaposan.
2021. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!