Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért számít tabunak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít tabunak arról beszélni, ha valakit zavar, hogy meghízott a párja?

Figyelt kérdés
Jó, igazából fontos nagyon a becsomagolás, hogy ne bántó szándékkal mondja az illető meg az emberek változnak idővel, de szerintem kicsit leegyszerűsítő azt mondani, hogy "ha szeret, akkor így is elfogad". Ez csak ilyen önfelmentés, hogy nem kell semmit tennem a saját egészségem és vonzóságom érdekében, mert hátradőltem és elengedtem ezt a kérdést. Ha meg esetleg a azt mondja a párom, hogy változtatni kéne valamin, akkor megsértődöm, hogy milyen érzéketlen. És nem csak párkapcsolaton belül számít ez tabunak, hanem baráti társaságokban is nagyon ciki lenne kimondani, hogy nem kívánom már annyira a párom mióta meghízott, szeretném, ha lefogyna kicsit. Persze lehet szofisztikáltabban is fogalmazni, de tulajdonképpen ez a lényeg és ebben én nem minden esetben látom a rossz szándékot. Amikor valaki gúnyolódik, az más, de azt érzem tapintatosan sem szabad megmondani, mert vége a világnak.

2022. júl. 6. 11:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
21%

Ha egy nő a szülés után meghízva marad az normális.


Ha a férfi kezd el hízni akkor azt ki kell dobni azonnal! Lusta here senkinek nem kell.

2022. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
#1: Csak ezzel az a baj, hogy több a kövér férfi, mint nő, pedig ők nem is szülnek.
2022. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%

Norbi is that u?👀


Nem amúgy xd értem, amit mondasz és egyetértek vele. Nyilván elfogadnám kövéren is a párom, de már csak az egészsége megőrzése érdekében is noszogatnám, hogy sportoljon velem, egyen kevesebbet, nem hoznék neki gyors kaját...esküszőm, ha minden nő felhasználná a befolyását ilyen téren a férfiakra, nem lenne annyi túlsúlyos férfi. Nyilván ez nevelés és életszituáció kérdése is, szüleimnél is ez van, anya nádszál, apa túlsúlyos, de pl most random ledobott 10 kilót, mert annyira zavarta hogy a felesége jobbat is megkaphatna. Nyilván ezért nem csalja meg, de gondolom zavaró lehet a tudat, hogy nálad vékonyabbaknak is bejön a nőd. Szval most elhatározta magát, remélem menni fog, már most sokkal jobban néz ki és jobban is érzi magát a bőrében.

2022. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%

A férfiak ahogy idősödnek híznak.

Ha en szeretek vkit nálam pedig az van hogy úgyis szeretem ha hízott. (A szexszel ugyis ledolgozzák amúgy)


De alapvetoen elhizottal nem jonnék össze.

De ha a párjaim felszednek, akkoris szeretem minden porcikájukat.


Ez valahogy csak a férfiakban létezik hogy 40-50 éves bő is maradjon 20 éves formában kulonben ők családokat elhagynak..

2022. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%

1# te vagy az 170/100? :D

Egyébként azért ha valaki szülés után van elhízva és teljesen felborul a hormonhaztartasa, meg teljesen megváltoztatja a gyerek az életét, az kicsit más, mint feküdni egész nap meg zabálni és azért elhízni :) szerintem a második esetnél egyáltalán nem kéne hogy tabu legyen beszélni erről csak a legtöbb ember nem tudja elviselni az igazságot. Sőt mi több nekem már anno pár kapcsolatom is ráment erre hiszen én mindig sportoltam mentem volna ide oda a túrázni meg satöbbi a másik meg csak fekszik egész nap hát akkor azzal most mi mit kezdjek? És ez tényleg a lustaság. Ha zavar, és A saját hibájából hízott el vagy az életmódja miatt szerintem beszélni kell róla

2022. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
19%
*40-50 éves nő
2022. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Víctor Orbanescu ***** válasza:
31%

Egy piac van.

Mozogni kell és nem ész nélkül zabálni.

2022. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"baráti társaságokban is nagyon ciki lenne kimondani, hogy nem kívánom már annyira a párom"

Hát mondjuk a nemi életet így kiteregetni szerintem témától függetlenül elég gáz.



Ezt leszámítva egyetértek veled, persze nyilván fontos az időzítés és a tálalás.

2022. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
63%

Többféle válasz létezik, de a probléma a Tiéd Kérdező...

Mindenképp reggeli órákban próbáld felhozni a témát, mikor nem esik az eső!

Majd írd meg.

2022. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem olyan +10kg senkin nem ront annyira, hogy ne lehessen elfogadni. 15-20nál már egy teljesen más embert kapsz külsőre, meg sokszor belsőre is. Aki nagyon meghízik az általában depis lesz, önbizalomhiányos, megkeseredett, irigy de ahhoz meg akaratgyenge, hogy változzon.
2022. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!