Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nem értitek a rejtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nem értitek a rejtett utalásokat, ugye?

Figyelt kérdés

A szitu: a barátom ma délután elment a haverjaival, velem pedig elvileg kora este (7-8) találkozna. De én mondtam neki, hogy "Á, maradj nyugodtan ameddig akarsz, feltalálom magam, amíg nem jössz." Persze közben titkon szeretném, ha nemsokára hazajönne, de nem akarok semmit ráerőltetni.


A kérdésem: Most tehát tényleg akkor fog jönni, amikor akar, azaz számíthatok rá, hogy pl éjfélkor? xD


Bocsi ha hülye kérdés, de azt tapasztaltam, hogy nem szabad abban bízni, hogy a pasik veszik a telepatikusan küldött jeleket ^^


2012. máj. 26. 17:56
1 2 3
 1/28 10inchhero ***** válasza:
100%
ha valamit akarsz, mondd ki, az úgy a jó :D akkor biztos megérti. Amúgy sok múlik a hangsúlyon: ha kicsit ironikusan mondod, érteni fogja :D
2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kedve van a pasidnak. Ha későn állít haza sem szólhatsz 1 szót sem. A nők meg ne lepődjenek meg ha a pasik néha nem veszik a lapot az ilyen A-t mondok de B-t gondolok esetekben... 22/F
2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ürülj ha reggelre hazajön.Ez egyébként egy elég nagy baj a lányokkal is, hogy ilyen "rejtett utalásokat" tesznek, mert a fiúk rohadtul nem veszik a lapot.
2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
*örülj
2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

A hazugság nem éppen egyenlő a telepatikus jellel :D Ha csak nem te vagy X professzor, akkor nem fogsz tudni neki így jeleket küldeni. Ő most épp örül, hogy megérted, és hagysz neki egy kis szabadságot. Ezt a szabadságot pedig nyilván jó kihasználni.


Ha előbb jön haza annak két oka lehet:

1. Szar volt a hangulat

2. Hiányoztál neki.


De semmiképen se azért fog hazajönni, mert te azt szeretnéd, hiszen már elintézted, hogy ezen ne aggódjon. Kedves volt tőled egyébként! :)

Valószínűleg egy ilyen kedves barátnőre fog időt szánni.... ha normális. Esetleg most pont nem is, de legtöbbször majd igen. Viszont telepátia....az veszett dolog :d

2012. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

ha nem rejtett az utalás akkor meg az a baj, hogy behatároljuk az idejüket, hogy mit mikor tegyenek...és ki lenne szívesen egy olyan csajjal, akivel muszájból kell együtt lenni...


..jobb ha hagyod had menyjen, és sokkal jobb az együtt töltött idő is, ha nem azt érzi a pasi, hogy egy kötelező, hogy szívesebben lenne máshol...

2012. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Hmmmm gondoltam hogy ez a helyzet ...:DD Az a baj, h keveset, találkozunk, heti 2-3 alkalom, meg alapból mondta is, hogy szívesebben lenne velem, mint hogy bulizzon, szóval reménykedem...:D És az évek során egyre inkább rájövök, hogy ki kell mondani, amit gondolok.:D

Köszi az eddigi válaszokat :D

2012. máj. 26. 18:04
 8/28 anonim ***** válasza:
nem vagy te kis szürke ufonauta!
2012. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
utolsónak: igen pont ezt akartam elkerülni én is... nem akarom, hogy rögtön így a kapcsolat elején már házsártosnak tűnjek, mivel nem régóta járunk. Nem akarom túlságosan korlátozni :)
2012. máj. 26. 18:06
 10/28 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek, bocsi
2012. máj. 26. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!