Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatotban a nők mennyire fogadják el ha a férfinak merevedési problémái vannak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nagyon is.
2022. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Miért fogadná el bárki is? Szex az kell a kapcsolatokhoz. Nyilván ebben is van kivétel, de ritka.
2022. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is akarod kezelni, akkor nem sokan fogadják el.
2022. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
még a falábú nő sem
2022. júl. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
A húszas éveim elején volt egy olyan párkapcsolatom, ahol nagyon kikezdték szexuális téren az önbecsülésemet (mint utóbb kiderült, ez volt a gond). Akkor nem tudtam, hogy ebből baj is lehet. Aztán rá pár hónapra összejöttem egy lánnyal, és kiderült, hogy bizony gondok vannak lent. Én mondtam neki, hogy teljesen megértem, ha most hazamegy, és soha többé nem akar látni. Furán nézett rám, azt mondta, hogy ő inkább segítene, ha tud valahogy. Olyan értelemben véve nem fogadta el, hogy mondta, hogy ha ez tartós probléma lesz, akkor az baj, de ha van rá esély, hogy rendbe jöjjek, akkor támogat. Elmentem szexuálpszichológushoz, ahol gyorsan kiderült, hogy mi a probléma forrása, és konkrétan másfél hónapon belül minden a régi volt. Ennek már jóideje, azóta a feleségem, és a gyermekeim édesanyja. Soha többet nem voltak ilyen jellegű problémáim, kifogástalan a szexuális életünk. Nem szégyen segítséget kérni! Az a nő, akinek tényleg fontos vagy, az támogatni fog.
2022. júl. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Én azt csinálnám amit 5ös mesélt, támogatnám a párom, hisz nem tehet róla. Lehet egészségügyi vagy mentális oka, több minden.
2022. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5# aha és mi volt a probléma forrása? :D Hogy javítottad ezen? :)
2022. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok, miért lettem le pontozva? Nem a válaszomon kéne levezetni a saját frusztrációját...
2022. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!