Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagy párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagy párkapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Az a problémám, hogy az emberek nem tudják elfogadni az őszinteségem és hogy kimondom azt, amit gondolom. Azt gondolják, bunkó és nyers vagyok. Pedig mindezek ellenére nagyon tudok szeretni és nem érzem magam rossz embernek.

Szinte az összes kapcsolatom emiatt ment tönkre.


2022. ápr. 14. 06:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg te nem érzed a különbséget az őszinteség és a bunkóság közt.
2022. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlenül mindig jó az őszinteség és mindent is kimondás. Próbálj meg változtatni magadon. Ez nem azt jelenti, hogy nem fontos az őszinteség a párkapcsolatba. De nem is ismerjük a szituációdat teljesen.

Teszem azt, ha életedbe először találkoztál a párod szüleivel és egyből elhordod minden szarnak az ételt amit eléd tesznek az valóban bunkó őszinteség és modortalanság. Ha viszont nem tetszik egy új film előzetese amit a moziba vetítenek, de a párod nagyon meg akarja nézni, akkor teljesen korrekt őszinteség ha megmondod, hogy te azt nem akarod megnézni.

2022. ápr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Meglehet, de hogyan lehet azt megkülönböztetni?
2022. ápr. 14. 06:35
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
Keress olyat, akinek ez nem problema. Hasonlo vagyok es a kapcsolatok elejen eldolt mindig, hogy mukodik e. Volt, akivel mukodott.
2022. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondtad, hogy nagyon tudsz szeretni. Ez azt jelenti, hogy vannak érzéseid. Valószínűleg éreztél már sértődöttséget. Ha valamit amiről úgy gondolod, hogy őszinte és nagyon ki akarod mondani, gondolj bele, hogy a másik fél helyébe te sértőnek találnád-e. Ha igen, akkor ne mond ki, vagy másképp fogalmazd meg.
2022. ápr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%

Az intelligencia egy szintje, az a képesség, amikor valaki fel tudja ismerni, hogy mikor kell kussban maradni.

Nem, nem érték az őszinteséged, és ezt a környezeted is mutatja.

A jó hír az, hogy ez fejleszthető, mégjobb hír az, hogy felismerted hogy hol csúsznak el a kapcsolataid.

Fejleszd ezt a képességet hogy könnyedebben boldogulj az emberekkel és jól érezzék magukat a társaságodban.

2022. ápr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki olyan mint te
2022. ápr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem leszek népszerű ezzel a véleményemmel, de szerintem a fenti tanácsok közül azok, amelyek az javasolják, hogy változz meg, fabatkát sem érnek. Aki szókimondó, az ugyanis szerintem legfeljebb ideiglenesen tudja elfojtani ezt magában, s így csak félrevezeti a társát. Idővel előtör majd a valódi énje, s akkor jön a megütközés és a szakítás. Vannak kevésbé érzékeny emberek, akiknek a hátán fát lehet vágni. Ilyen társat keress, nincs más biztos megoldás.
2022. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Noren1989 ***** válasza:
13%

Same here.


De én férfi vagyok, szóval am is lesz@rnak.


Az elmúlt 2évben csak elmebeteg gyk-s csajok voltak ràm kívàncsiak.

2022. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok modortalan, nem úgy kell elképzelni, hogy például ha egy kollegámnak nem tetszik a frizurája, akkor odamegyek és megmondom...

Arról van itt szó inkább, hogy ha valami nem tetszett a kapcsolatban, akkor ezt közöltem a partnerrel. Pl. túlzott féltés, féltékenykedés, szeretettel megfojtás... Vagy éppen ha az ágyban nem tetszett valami Beletörődni nem fogok. Ezt a másiktól is elvárom, hogy kommunikáljunk egymással. Képtelen vagyok megalázkodni, nem is érzem, hogy kéne.

2022. ápr. 14. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!