Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel hogy a párod vonzalma továbbra is fent maradjon ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen orgazmust okozok neki.
2022. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Megadom neki a szentnégyességet: feleség, anya, szakácsnő, az ágyban pedig k@rva. (ő mondta így) Működik 😄
2022. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
2-es, a párod mit tesz, hogy vonzó maradjon a szemedben?
2022. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Edz, figyelmes, jó apa és férj, sosem önző az ágyban.
2022. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%

En ugy veszem észre addig vagyok értékes amig kapósnak számítok azaz mások is hajtanak rám


Ha ott vagyok kéznél megfelelési görcsökkel es kizárok mindenki mást es csak ő van nekem, kezdenek kiábrándulni belőlem.

De ha csak egy ferfi is le akar vadászni akkor en leszek neki az istenno es belepusztulna ha elhagynám.


De ezt a munkámban is észrevettem

Kirábban rudtáncoltam voltak törzsvendégek is akik ímmel ammal fizetgetnek.

Amikor viszont tele a hely más pasikkal akik tobbet adnak es folyamatosan, ugye ott van a legtöbb lány akkor nekik táncol. Jé, a törzsvendégek folyamat ra akartak duplázni triplázni hogy megkaoják a nőket.


Ha nincs verseny kevésbé kell a nő.

Ha vannak más "cápák" is, akkor meg megy a harc a nőért.


De ez minden másban is latszik hogy annyira nincs motivacio pl futni vagy kocsit venni.

De ha a haverja jol fut, kocsit vesz, na akkor már megvan a motivácio.


A férfiaknak valamiert kellenek a kihívások, a verseny, az összemérettetés.


RITKA az aki olyan nőt értékel es komolyan vesz aki látszolag a kutyának se kéne.

2022. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

2# ez nem vonzalomra hat hanem kényelemre. Egymás kiszolgálása megy csak. Ez a megadok mindent effekt nem mindig kell.

Gyakorta kell az a ferfiaknak a nőkben, hogy hoppá lesz.r a kiscsaj, át akar verni a kiscsaj, mekkora r.bi a kiscsaj nem lehet vele csak ugy szórakozni, nem egy lábtörlő, nem egyszeru megfogni. Izgalmat ad.

2022. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Lehet, de nem házasságban!
2022. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 szerintem meg emberfüggő 🤷‍♀️ voltak taktikázásra épülő kapcsolataim, előbb-utóbb befulladtak. Itt most magamat adom, ilyen vagyok. Ő meg ezt kereste mindig is egy nőben. Klappolunk. Persze időnként van, hogy féltékeny valakire, vagy én vagyok féltékeny. De alapvetően mindketten a stabilitást és a nyugalmat szeretjük, a nyugodt családi hátteret.
2022. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

7# egy férdi írta itt hogx évtizedek óta imádja a feleségét de az olyan önállo, hogy évtizedek óta sem érzi azt hogy az övé lenne. Hiaba a felesége hiába az évek, mai nap is azt érzi hogy a nő simán lesz.rná ha akarná elvan nelkule is.



Azért ez is sokat mondo házasságban hogy az imádja a feleségét aki azt érzi nem kapja meg valahogy a nőt. Kuzd harcol csicskul a nő mégis mindig mintha fel lábbal kint lenne

2022. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
*olyan külön egyén onallo egyedüli (nem tudom hogyan fogalmazta meg)
2022. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!